"Шахтар" розгромно програв у Лізі чемпіонів

• Зустріч 3-го туру ЛЧ "Шахтар" – "Боруссія М" завершилася з рахунком 0:6

• У рейтингу УЄФА "гірники" посідають 16-те місце; німецька команда – 40-ва

• Ця гра стала для "Шахтаря" 22-ю зустріччю з німецькими клубами в єврокубках: 7 перемог, 8 поразок

Боруссія М - Шахтар

Донецький "Шахтар" у 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів програв "Боруссії" з Менхенгладбаха. Поєдинок на стадіоні "Боруссія-Парк" завершився з рахунком 4:0.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Боруссія М" – "Шахтар".

На цей матч "гірники" вийшли без свого головного тренера, якого дискваліфікував УЄФА.

Із перших хвилин господарі захопили ініціативу, впевнено володіючи м'ячем і без проблем розігруючи комбінації в центрі поля. "Шахтарю" ніяк не вдавалося налагодити організацію своєї гри й підібратися до штрафної "Боруссії".

На 17-й хвилині німці відкрили рахунок. Сергій Кривцов невдало зіграв у підкаті проти Маркуса Тюрама, зачепивши ногу француза, і турецький рефері Джюнейт Чакир поставив пенальті. Покарання чітко реалізував Штіндль.

"Шахтар" продовжив відбиватися, організувавши першу атаку лише на 24-й хвилині. Нашій команді вдалося більше володіти м'ячем, але жодного натяку на гостроту біля воріт Зоммера це й не принесло.

"Боруссія" за першої ж можливості тікала в контратаку і на 34-й хвилині забила другий гол. Штіндль подав із кутового на лінію воротарського, де Ельведі відірвався від Марлоса й головою розстріляв Пятова.

"Боруссія" домінувала, не даючи "Шахтарю" навіть натяку на реванш. Статистика ударів по воротах була 9:1 на користь німецької команди.

Ще до перерви рахунок у матчі став розгромним. На 45-й хвилині футболісти з Менхенгладбаха подали штрафний. Бондар виніс м'яч головою на Емболо, і швейцарський форвард ударом через себе потроїв перевагу своєї команди.

Другий тайм гладбахці почали за рахунком, не форсуючи події. "Шахтар" налагодив контроль за м'ячем, подовгу його катаючи в центрі, але на результаті це ніяк не позначалося: 10:5 удари в бік воріт і 4:0 у площину воріт не на нашу користь.

Крапку в матчі на 77-й хвилині поставив Вендт. Після подачі зі штрафного Пятов чекав удару, але м'яч нікого не зачепив і спокійно влетів у сітку воріт.

"Боруссія М" Німеччина – "Шахтар" Україна 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 17, пенальті Штіндль, 2:0 – 34 Ельведі, 3:0 – 45 Емболо, 4:0 – 77 Вендт.

Боруссія М – Зоммер, Лайнер, Гинтер, Ельведі, Вендт, Штіндль (Бенеш, 81), Нойхаус (Закарія, 69), Лазаро (Херрманн, 69), Крамер, Емболо (Плеа, 69), Тюрам (Траоре, 84).

Шахтар – Пятов, Матвієнко, Кривцов, Бондар, Додо, Степаненко, Алан Патрік (Майкон, 81), Соломон (Фернандо Педро, 59), Марлос (Маркос Антоніо, 71), Тете, Мораес.

Попередження: Степаненко (45), Лазаро (48), Лайнер (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі "гірники" сенсаційно обіграли мадридський "Реал" (3:2), а в другому – вистояли нульову нічию з італійським "Інтером".