Мессі не врятував! Боруссія – Барселона: дивитися онлайн матч Ліги чемпіонів

251,6 т.

"Боруссія" Дортмунд у цьому сезоні потрапила у дуже "гарячу" групу, де вже у 1-му турі Ліги чемпіонів приймав "Барселону".

Квартет німців та іспанців відразу охрестили як одну із "груп смерті", де разом із ними опинився також італійський "Інтер" і чеська "Славія", що пошуміла у кваліфікації ЛЧ. "Боруссія" і "Барселона" відкрили сезон на знаменитому "Сигнал Ідуна Парк" (раніше – "Вестфаленштадіон"), який є одним із найгусніших стадіонів світу (хоча на матчі Ліги чемпіонів він заявлений як "BVB-Штадіон", через спонсорські умови УЄФА).

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Боруссія – Барселона з Дортмунда, який розпочнеться 17 вересня о 22:00.

Читайте: Мессі підписав із "Барселоною" унікальний договір

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. ГРУПА F

Дортмунд (Німеччина), "BVB-Штадіон". 22:00

Головний арбітр: Овідіу Хацеган (Румунія)

"Боруссія" (Німеччина) – "Барселона" (Іспанія) – 0:0

"Боруссія" (4-2-3-1): Бюркі – Хакімі, Акаджи, Хуммельс, Геррейро – Вітсель, Ділейні - Санчо, Ройс, Азар – Пако Алькасер

Запасні: Хупе (гк), Загаду, Дауд, Гетце, Брандт, Вайгль, Брюн-Ларсен

"Барселона" (4-3-3): тер Штеген – Семеду, Піке, Ленгле, Альба – Де Йонг, Бускетс, Артур - Фаті, Суарес, Грізманн

Запасні: Нето (гк), Ракітіч, Тодібо, Роберто, Відаль, Перес, Мессі

_______________________________________

На цьому ми завершуємо нашу онлайн-трансляцію. Дкуємо, що дивилися Лігу чемпіонів разом з нами, і залишайтеся з OBOZREVATEL

Після першого туру вельми незвичайне становище складається у групі F - у всіх комнад по 1 очку. При чому умовним лідером можна вважати досі аутсайдера групи - чеську "Славію", яка поділила очки з "Інтером" в результативною нічиєю на виїзді і при підсумковому визначенні місць в разі рівності очок матиме актив гостьовий зустрічі з "Інтером"

Статистика усього матчу

90+3. ВСЕ, ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! Безгольова, але досить видовищна нічия!

90+3. "Барселона" на останніх хвилинах може забивати! Прохід Суареса, удар і відскік до Мессі! Лео вже б'є в упор, але удар знову блокований!

90. Три хвилини додав рефері до другого тайму

87. У "Боруссії" друга заміна - замість Пако Алькасера в нападі буде грати Брюн-Ларсен

84. А тер Штеген, між іншим, в цьому поєдинку відбив 4-й з 6-ти пенальті в його ворота. До слова, подібної серією (4 відображених пенальті) в ЛЧ може похвалитись і український воротар Андрій Пятов

82. Втомилися вже обидві команди, але "Боруссія" все ще володіє силами, щоб завдати вирішального кинджальний удар

78. Ух, розбирає на запчастини атака німців оборону "Барси", дійшовши до воротарського по правому флангу. Але тер Штеген знову на висоті і перекриває всі можливості для удару у ворота!

77. Перекладина! "Боруссії" вже не щастить - м'яч після відмінного дальнього удару Брандта вдаряється в перекладних

74. Пішли заміни й у "Боруссії" - замість Азара на фланг атаки вийшов Брандт

71. Алькасер вирвався до ближньої штанги на простріл Хакимі, але не зміг вдало пробити

70. А ось і Ракітіч відзначився - отримує жовту хорват за гру рукою після проброса Санчо

64. Набагато зросли швидкості на поле в порівнянні з першим таймом, і "Боруссія" ближче до голу. Але рахунок все ж не відкритий поки

60. А ось і Мессі! Лео змінює юного дебютанта Фаті. І відразу ще одна заміна - Бускетса поміняв Ракітіч

57. Охохо! Тер Штеген тягне пенальті від Ройса - відбиває кіпер удар в лівий нижній кут! Ройс ще намагався добити, але тер Штеген із завидною холоднокровністю забирає м'яч

55. Бум! Пенальті заробляє "Боруссія"! Семеду наступає на ногу Санчо, той падає, і суддя без вагань вказує на 11-метрову позначку!

54. Геррейро добре вирізав на голову Хуммельс, але німець опинився в офсайді

51. Але Пако Алькасер не скористався відмінним стандартом - пробив у стінку

50. О, стає жарко. Піке у півкола штрафного зносить суперника і отримує жовту. А для "Боруссії" просто ідеальна позиція для удару

47. Торган Азар "винагороджений" жовтою карткою за грубу гру в центрі поля

46. ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

Повертаються команди на поле. А Мессі пішов розминатися!

Паралельний матч цієї групи ЛЧ вже зіграний - там сенсаційна нічия "Інтера" і "Славії" - 1: 1. При чому італійці програвали до останніх хвилин, але все ж зрівняли рахунок

Матчі "Боруссії" на трибунах в Дортмунді - завжди свято

Статистика першого тайму. "Боруссія" з цифр поки виглядає переконливіше

45+3. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО. 0:0 на табло

45+3. "Барса" ще встигла заробити штрафний біля лицьової лінії на лівому фланзі, але з подачі нічого вичавити не змогла. Відразу після цього рефері і дав фінальний свисток першого тайму

45. Три хвилини додав рефері

45. Бардак трохи в штрафній "Боруссії", намагається таки пробити "Барса", але з н-ної спроби виносять м'яч німці

43. Хех, а у "Барси" майже за весь перший тайм поки 0 ударів в площину воріт

40. А ось і перша заміна. Жорді Альба таки не може продовжити через травму, і його змінює Роберто. Але на лівий фланг, замість Альби, відправляється Нельсон Семеду, а Серхіо буде бігати справа

39. У стрімкій атаці для Санчо м'яч доставили "на блюдечко" до лінії штрафної, але Джейдон пальнув вище

36. Момент у "Барси"! Після невпевненої гри Бюрк на подачі з навісу голкіпер виявився на газоні, а Фаті на підборі пробивав напевно у ворота! Але Ройс кинувся під м'яч і заблокував удар

35. Жорді Альба довелося покинути поле через зіткнення, але через пару хвилин іспанець повертається продовжити гру

33. Уболівальники на трибунах пустили в хід музичну підтримку, зарядивши легендарний хіт німецької групи Scooter - How much is the fish

30. У ударі німці! Але Хакимі запоров відмінну атаку, коли на правому фланзі на замаху прибрав Альбу, але даремно вдарив у ближній кут

28. Небезпечно "Боруссія" зі штрафного - Ройс навісив зі стандарту, Хуммельс пробив з ближнього кута воротарського головою, але вище воріт

25. Що робить Торган Азар! Пройшовши до лінії штрафної, Азар-молодший видав просто приховану "цукерку" через редути захисту, вивівши Ройса тет-а-тет з воротарем. Але тер Штеген обачно вчасно вийшов з воріт і зумів нівелювати загрозу

22. До речі, жовта картка Ділейні була "пропущена" через VAR - рефері розвіяв сумніви з допомогою горезвісної системи відеоповторів, яка сьогодні дебютує в груповому етапі Ліги чемпіонів

19. Ух, краса сьогодні на трибунах у нас!

17. Хуммельс дуже хороший сьогодні - абсолютно все контролює сьогодні захисник "Боруссії", що Суарес поки зовсім без м'яча

15. Ух, Ділейні "смачно" ззаду підкотився під Бускетса, за що отримав першу жовту картку в матчі

12. Відмінна стінка від "Барси" прямо у штрафному майданчику господарів, після чого дальній удар - мимо

9. Алькасер непогано пробивав з середньої дистанції низом в кут, але м'яч йде поруч зі штангою

5. Досить сумбурно почали команди, м'яч досить сумбурно крутиться в центрі поля

1. І відразу про рекорд. Зі стартовим свистком нападник "Барселони" Фаті став наймолодшим дебютантом іспанців в ЛЧ!

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! "Барселона" починає гру з центра

1 ХВИЛИНА ДО МАТЧУ. Пролунав гімн ЛЧ, і капітани - Ройс і Бускетс - вирушили до арбітрів розігрувати м'яч і половини поля

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Виходять на поле "Боруссія" і "Барса". Фантастично вітають їх трибуни некогдоа "Вестфаленштадіона" (зараз - "Сигнал Ідуна Парк")

4 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. У підтрибунному приміщенні вже команди, готові вийти на поле. У напівтемному тунелі футболісти перед полем, але поки чекають відмашки від арбітра

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вже зовсім-зовсім скоро на багатьох стадіонах Європи - заповітний футбольний гімн, гімн Ліги чемпіонів

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Мессі в заявці, але через проблеми зі здоров'ям все ж починає матч на лавці запасних. У атакуючої трійці ж легенду "Барси" замінить 16-річний (!) Ансуї Фаті!

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Ліга чемпіонів повертається, і капітана "Боруссії" Марк Ройса вважають одним з головних дійових осіб майбутнього сезону

1 ЧАС ДО МАТЧУ. Відомі стартові склади на сьогоднішній матч. Без Мессі!

2 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. "Сигнал Ідуна Парк" вже готовий до відкриття єврокубкового сезону

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Сьогодні в Дортмунді нас, без сумніву, чекає вогненний футбольний вечір!

ДЕ ДИВИТИСЯ

В Україні матч "Боруссії" та "Барселони" у прямому ефірі покаже ТК "Футбол 1". Також гру можна буде дивитися у трансляції на російському каналі "Матч! Футбол 2".