Білорусь пропустила на 89-й та 90-й хвилинах і не потрапила на Євро-2024 з футболу. Відео

42,5 т.

Збірна Білорусі з футболу у 8-му турі відбору на чемпіонат Європи-2024 зіграла внічию зі Швейцарією (3:3) та втратила математичні шанси пробитися на основний турнір. Підопічні Карлоса Алооса пропустили два голи на останніх хвилинах зустрічі.

Господарі впевнено розпочали зустріч, вже на 28-й хвилині зусиллями Джердана Шакірі відкривши рахунок. На 61-й хвилині Білорусь забила гол у відповідь, а через 8 хвилин Печенін вивів свою команду вперед.

На 84-й хвилині Антилевський збільшив перевагу білорусів до трьох голів, після чого улюбленці Лукашенка просто зупинилися.

Швейцарці, яких підганяли трибуни арени в Санкт-Галлені, феєрично провели кінцівку, закотивши два м'ячі з інтервалом у 60 секунд. На 89-й хвилині це зробив Аканджі, а на 90-й – Амдуні.

У турнірній таблиці Білорусь із 6 очками посідає 5 місце і вже не зможе піднятися вище 4-го рядка.

Швейцарія – Білорусь 3:3 (1:0, 2:3)

Голи : 1:0 – 28 Шакірі, 1:1 – 61 Ебонг, 1:2 – 69 Поляков, 1:3 – 84 Антилевський, 2:3 – 89 Аканджі, 3:3 – 90 Амдуні.

Швейцарія - Зоммер, Лотомба, Шер, Аканджі, Родрігес (Гарсія, 73), Шакірі, Джака, Фройлер, Штеффен (Ндойє, 73), Соу (Амдуні, 62), Іттен (Зекірі, 62).

Білорусь – Ігнатович, Карпович, Політевич, Поляков, Волков, Малькевич (Климович, 83), Ебонг, Корзун (Павловець, 90), Бочеров (Морозов, 65), Кінцевий (Антилевський, 46), Бахар (Печенін, 64).

Попередження : Політевич (4), Зекірі (77), Печенін (89), Климович (90), Корзун (90).

Нагадаємо, що у вівторок, 17 жовтня, свою гру 8 туру кваліфікації чемпіонату Європи-2024 проведуть українські футболісти. Зустріч проти Мальти розпочнеться о 21:45.

Одночасно розпочнеться і центральна гра групи С між Англією та Італією.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!