Бесєдін уперше розповів про поведінку Шевченка в роздягальні збірної України

3 хвилини
209,9 т.
Артем Бесєдін та Андрій Шевченко

Форвард київського "Динамо" Артем Бесєдін, розповідаючи про спільну роботу у збірній України з Андрієм Шевченком, згадав, як отримав наганяй від нього після матчу з Північною Македонією. Бесєдін вийшов на поле за рахунку 2:1 на користь "жовто-синіх" і в одному з моментів невдало віддав пас п'ятою, обрізавшись у центрі поля.

Після цього Андрій Миколайович не зміг стримати емоцій, "напхавши" гравцю.

Бесєдін отримав травму на Євро

"До мене відлітає м'яч, я Сидору п'ятою скидаю, вже останні хвилини, сталася обрізка, суперник б'є, і в дальній кут, і там метр від штанги. Я заходжу в роздягальню. Ну, видно, що переживає людина, каже: "Що ти робиш?" – тільки, зрозуміло, не так, "Що ти робиш, мля? Хто так грає? Хто в центрі п'ятами віддає, ще й у такому матчі?..." – і давай, коротше. Міг напхати, і це все було доречно", – сказав Бесєдін в ефірі YouТube-каналу "ОТДУШИВДУШУ".

Бесєдін не бачить у такому ставленні нічого такого і сам би в подібній ситуації вчинив би так само.

"Я б, можливо, ще прописав якогось ліщика. Реально, це ж не жарти – серйозний турнір, серйозні завдання. Я все чудово розумію", – додав футболіст.

Нагадаємо, що Артем Бесєдін отримав серйозну травму у матчі 1/8 фіналу Євро-2020 проти Швеції. Форвард вийшов на заміну відразу після закінчення основного часу, але відіграв лише близько 10 хвилин.​

Артем Бесєдін залишив поле через травму

​Шведський захисник вибивав м'яч і випадково завдав травми нашому футболісту, за що його вилучили.

Маркус Даніельссон зіграв грубо

​На останніх хвилинах форвардові Артему Довбику вдалося забити вирішальний гол і вперше в історії вивести Україну до чвертьфіналу чемпіонату Європи.​

Довбик вивів Україну до чвертьфіналу Євро-2020.

1 серпня Андрій Миколайович оголосив про те, що у нього закінчився контракт із нашою збірною.

Андрій Шевченко.

В Українській асоціації футболу (УАФ) підтвердили, що фахівець та його тренерський штаб закінчили роботу з національною командою. На його місце було призначено Олександра Петрака.