"Баварію" розбили в Кубку Німеччини з футболу. Хто познущався з кривдника "Динамо"

6,8 т.
'Баварію' розбили в Кубку Німеччини з футболу. Хто познущався з кривдника 'Динамо'

Гучною сенсацією завершився матч другого раунду Кубка Німеччини з футболу в Менхенгладбасі, в якому "Борусія" розгромила "Баварію" з рахунком 5:0. Чинний чемпіон і лідер Бундесліги вийшов середняком в основному складі. Однак Мануелю Нойєру, Роберту Левандовському, Томасу Мюллеру та їхньому амбітному тренеру Юліану Нагельсманну довелося пережити справжню ганьбу.

У складі "Борусії", яка посідає 12-е місце у національному чемпіонаті, по дублю зробили швейцарський форвард Брель Емболо (на фото нижче) та алжирський захисник Рамі Бенсебаїні.

Брель Емболо з "Борусії" забиває "Баварії" у Менхенгладбасі.

Ще один м'яч, вже на другій хвилині, забив французький півзахисник Куадіо Коне. А на 21-й хвилині на табло світилося 3:0. Дивіться огляд побиття "Баварії".

Нагадаємо, що в Лізі чемпіонів мюнхенський гранд виграв три матчі із загальним рахунком 12:0. Зокрема, київське "Динамо" було розгромлено 5:0. Однак у Кубку Німеччини у "Баварії" справи не йдуть. Рік тому вона програла у 1/16 фіналу скромному "Кілю".

Реабілітуватися перед шанувальниками "Баварія" спробує 30 жовтня у виїзному поєдинку із командою "Уніон Берлін".

Як повідомляв OBOZREVATEL, тренер "Баварії" сказав, яке місце "Динамо" посіло б у чемпіонаті Німеччини.

У той же час Луческу висунув претензії гравцям "Динамо" після матчу Кубка України.