Другий тайм! Баварія - Севілья: онлайн-трансляція фінального чвертьфіналу Ліги чемпіонів

19,1 т.

Мюнхенська "Баварія" та іспанська "Севілья" на стадіон "Альянц Арена" грали у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Команди визначали володаря путівки в наступний раунд турніру в середу, 11 квітня.

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію матчу Баварія - Севілья.

Читайте: "Увійти, щоб вляпатися": соцмережі зійшли з розуму після ганьби "Барселони" в Лізі чемпіонів

Нагадаємо, в першій зустрічі німецька команда здобула вольову перемогу на полі суперника. Не без везіння завдяки автоголу і м'ячу Тьяго Алькантара "Баварія" взяла верх - 2:1.

ОГЛЯД МАТЧУ СЕВІЛЬЯ - БАВАРІЯ

Напередодні зустрічі з "Севільєю" мюнхенці у шостий раз поспіль виграли Бундеслігу. При цьому команда Юппа Хайнкеса відчуває перед битвою в Лізі чемпіонів досить серйозні кадрові труднощі: на поле не зможуть вийти Коман, Алаба і Відаль.

У свою чергу севільці досить комфортно себе відчувають у Німеччині. У дев'яти матчах іспанці здобули п'ять перемог при трьох поразках.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Матч-відповідь

Мюнхен, стадіон "Альянц Арена"

Головний арбітр: Вільям Коллам (Шотландія)

"Баварія" (Мюнхен, Німеччина) - "Севілья" (Іспанія) - 0:0 (перший матч - 2:1)

"Баварія": 26. Ульрайх, 5. Хуммельс, 17. Боатенг, 13. Рафінья, 8. Хаві Мартінес, 32. Кіммі, 10. Роббен, 25. Мюллер, 7. Рібері, 9. Левандовскі Р., 11. Родрігес Х.

Запасні: 22. Штарке, 4. Зюле, 19. Руді, 6. Тьяго Алькантара, 14. Бернат, 24. Толіссо, 2. Вагнер

"Севілья": 13. Сорьяно, 5. Лангле, 17. Сарабія, 18. Ескудеро, 25. Меркадо, 9. Бен-Йедер, 10. Банега, 11. Корреа, 15. Н`Зонзі, 22. Васкес, 16. На вас

Запасні: 1. Серхіо Ріко, 6. Каррісу, 8. Гільєрме Арана, 14. Пісарро, 20. Муріель, 23. Сандро, 24. Ноліто

____________________________________________

90+4. Все, "Баварія" у півфіналі.

90+3. Купа бійок на полі.

90. Навряд чи багато суддя додасть.

86. ЗАМІНА. Рафінья поступається місцем на полі Зюле.

83. Все котиться у нас до нульовочки і спокійного проходу "Баварії".

81. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Банега відмахнувся від Хаві Мартінеса.

80. ЗАМІНА. Ноліто замість Васкеса.

77. ЗАМІНА. Левандовськи з підбитим оком залишає поле. Вагнер вийшов замість поляка.

74. Якось знітилася у нас "Севілья".

71. ЗАМІНА. Тьяго Алькантара вийшов замість Рібері.

65. ЗАМІНА. Бен-Йедер пішов. Муріель в грі.

62. Що, чорт візьми, робиться?! "Ювентус" несе "Реал" 3:0, зрівнюючи загальний рахунок!!!

"Реал" - "Ювентус" - 0-3: онлайн 1/4 фіналу ЛЧ

59. Перекладина виручає господарів після удару Банеги!

55. Все більше розкриваються гості. Йдуть великими силами вперед іспанці, а німці чекають на контратаки.

50. Левандовскі в упор пробиває головою, але влуча50. Левандовскі в упор пробиває головою, але потрапляє в сітку із зовнішнього боку!є в сітку із зовнішнього боку!

46. ​​ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Гості розіграли м'яч.

22:48. Повертаємося до Мюнхена.

22:35. ПЕРЕРВА.

45+5. Свистить Коллам. Відпочиваємо.

45+2. У Мадриді "Юве" другий забиває!!! Що твориться! Всі подробиці матчу за посиланням - "Реал" - "Ювентус": онлайн 1/4 фіналу ЛЧ

45. Який шанс Сарабія запоров. Мав вискакувати один на один і вирішувати, але Рафінью не зміг переграти.

40. Ого-го! У Рібері з ноги м'яч зняли. А той вже був в ворота вбігати просто.

38. Момент у "Баварії". Рібері вивели на удар, але той метрів з 14 пробив точно по центру. На місці Сорья.

33. Падає Левандовскі у чужій штрафній. Та ну. Це не "точка".

30. Здається, тренеру господарів не дуже подобається те, що відбувається на полі. Вже дуже багато дозволяють супернику його підопічні.

26. Непоганий простріл зліва був до штрафної "Баварії", але ніхто замкнути не встиг.

20. Хороший інтенсивний футбол у Мюнхені! Моментів вірних немає, але гострота виходить від суперників регулярно.

15. М'яч у руку Боатенга влучив в штрафній "Баварії". Без пенальті. Справедливе рішення судді.

11. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Н`Зонзі врізав супернику.

10. Поки що на полі перевагою не володіє ні одна з команд. Але футбол цікавий. Атака на атаку.

5. Ох нічого собі! У Мадриді "Ювентус" вже рахунок відкрив! Слідкуйте за онлайном матчу за посиланням - Реал - Ювентус: онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

3. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Меркадо зірвав небезпечний вихід Левандовскі.

1. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ. "Баварія" з центру поля ввела м'яч у гру.

21:43. Футболісти вже перед глядачами. Відіграв гімн Ліги чемпіонів.

21:40. Чекаємо на вихід команд на поле. А поки стадіон яскраво вітають склад своїх улюбленців.

21:00. Прибуття севільців на стадіон:

Ya estamos en el Allianz Arena 💪 ¡¡¡VAMOS SEVILLA!!!#vamosmisevilla #UCL #FCBSFC pic.twitter.com/tIM6tzG2ZD

— Sevilla Fútbol Club (@SevillaFC)

11 апреля 2018 г.

20:45. Добрий вечір, дорогі любителі футболу! У Мюнхені "Баварія" повинна закрити питання про вихід в півфіналі після виїзної перемоги 2:1.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні римська "Рома" створила неймовірну сенсацію в Лізі чемпіонів, вибивши з турніру "Барселону".