"Баварія" – "Динамо" відео голів Ліги чемпіонів

3 хвилини
5,4 т.
Баварія забила Динамо

Київське "Динамо" в ці хвилини проводить свій другий поєдинок у груповому етапі Ліги чемпіонів. Підопічні Мірчі Луческу на "Альянц Арені" грають з мюнхенською "Баварією".

Рахунок було відкрито вже на 12-й хвилині після того, як Сергій Сидорчук зіграв рукою у своїй штрафній. 11-метровий точно реалізував Роберт Левандовскі.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на відео голів.

"Баварія" Німеччина – "Динамо" Україна 5:0

Гол: 1:0 – 12, пенальті Левандовскі.

2:0 – 27 Левандовскі.

3:0 – 68 Гнабрі,

4:0 – 74 Сане.

5:0 – 87 Шупо-Мотінг.

Баварія – Нойєр, Зюле, Ернандес, Упамекано, Девіс (Павар, 69), Горетцькi (Забітцер, 80), Кімміх, Мюллер, Левандовскi (Шупо-Мотінг, 79), Гнабрі (Мусіала, 69), Сане (Сарр, 7) .

Динамо – Бущан, Тимчик (Кендзера, 46), Шабанов, Забарний, Миколенко, Сидорчук, Андріївський, де Пена, Циганков (Караваєв, 70), Шапаренко (Шепелєв, 46), Гармаш (Супряга, 70).

Попередження : Тимчик (37), Ернандес (90).

Нагадаємо, що до цього команди між собою зустрічалися 10 разів. Чотири перемоги на рахунку українців. Ще одна зустріч завершилася внічию.

У новітній історії "Динамо" і "Баварія" грали шість разів.

Андрій Шевченко в матчі "Динамо" – "Баварія" (квітень, 1999 року)

Останній матч відбувся в сезоні 1999/2000. Тоді в Києві підопічні Валерія Лобановського перемогли 2:0.

Віктор Леоненко (1999 рік)

Відзначилися Каха Каладзе і Георгій Деметрадзе.

Каладзе (на задньому плані) забив один із голів у 1999 році

Варто зазначити, що з п'яти гостьових матчів, які "Динамо" грало з "Баварією" в Мюнхені, українці перемогли лише раз – у 1975 році.