"Динамо" програло 0:5 "Баварії", повторивши антирекорд у Лізі чемпіонів

4 хвилини
24,6 т.
Роберт Левандовскі зробив дубль

Київське "Динамо" у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів програло мюнхенській "Баварії". Поєдинок на "Альянц Арені" завершився з рахунком 5:0. Цей результат став повторенням найбільших поразок клубу в історії турніру ("Бенфіці" та "Ювентусу" у 1992 та 2002 роках відповідно).

Господарі з перших секунд прогнозовано захопили ініціативу. Особливо активував на фланзі Альфонсо Девіс, відчутно переграючи наших захисників у швидкості.

Лерой Сане.

М'яч практично не залишав половину поля киян. Гравці у білій формі ніяк не могли зачепитися за круглий снаряд. Як тільки "Динамо" отримувало володіння, одразу слідував пресинг "Баварії"– і мюнхенці легко відбирали шкіряну сферу.

"Динамо" програвало єдиноборства.

На 8-й хвилині гості створили перший напів момент, коли фланговий простріл Тимчика неточним ударом із льоту замкнув Циганков.

Німці відповіли "пострілом" Левандовскi, змусивши Бущана зробити сейв. М'яч пішов на кутовий, після розіграшу якого Сидорчук у своєму штрафному майданчику зіграв рукою. Пенальті чітко реалізував Роберт Левандовскi, забивши свій 14-й удар із точки в ЛЧ.

Легко втіливши територіальну перевагу в ігрову, "Баварія" одразу знизила темп, подовгу розігруючи позиційні атаки, без будь-якого тиску перепасовуючись на своїй половині. "Динамо" виставило "автобус", граючи у дуже низькому блоці.

Роберт Левандовскі.

На 26-й хвилині кияни втратили м'яч у районі центрального кола, Томас Мюллер блискавично віддав на Левандовськi – і поляк зробив рахунок 2:0.

"Червоні" так само володіли територіальною перевагою, вдало користуючись помилками киян. На 35-й хвилині така помилка ледь не коштувала третього голу. Сидорчук втратив м'яч, відразу пішла передача на Лероя Сане, але 25-річний вінгер збірної Німеччини влучив у штангу.

Карлос Де Пена міг забивати.

Вже в наступній атаці Сане лише ціною жовтої картки зупинив Тимчик. Під завісу тайму київські футболісти отримали найреальнішу нагоду забити гол, втікши 3 в 1. Проте удар Де Пени парирував Ноєр.

Миколенко та Шабанов.

Було помітно, що "Баварія" грає в напіврозслабленому стані, і якби вона підняла швидкість, рахунок був би розгромним. Нагельсманну залишалося лише нарікати на недостатньо високий відсоток реалізації моментів.

Віктор Циганков.

Друга половина розпочалася в активних діях "Динамо" біля воріт Ноєра, але це тривало недовго і нічим по-справжньому небезпечним не закінчилося. Починаючи з 52-ї хвилини, штрафний Бущана більше був подібним на тир, де німецькі футболісти розстрілювали українського голкіпера.

Георгій кілька разів рятував свою команду, але з двома ударами від Гнабрі та Сане не впорався. Гравці із Мюнхена просто на класі легко забили чемпіонові України ще два голи.

На 87-й хвилині Шупо-Мотін забив п'ятий гол, встановивши остаточний рахунок у матчі.

"Баварія" Німеччина – "Динамо" Київ Україна 5:0 (2:0, 3:0)

Голи : 1:0 – 12, пенальті Левандовскi, 2:0 – 27 Левандовскi, 3:0 – 68 Гнабрі, 4:0 – 74 Сане, 5:0 – 87 Шупо-Мотинг.

Баварія – Нойєр, Зюле, Упамекано, Ернандес, Девіс (Павар, 69), Гнабрі (Мусіала, 69), Мюллер, Сані (Сарр, 79), Кімміх, Горетцькi (Забітцер, 80), Левандовскi (Шупо-Мотинг, 7 .

Динамо Київ – Бущан, Тимчик (Кендзера, 46), Забарний, Шабанов, Миколенко, Циганков (Караваєв, 70), Шапаренко (Шепелєв, 46), де Пена, Сидорчук, Андріївський, Гармаш (Супряга, 70).

Попередження : Тимчик (37), Ернандес (90).

Після цього матчу "Динамо" з одним очком залишається на третій сходинці.

Група Е

Як повідомляв OBOZREVATEL, минулого туру кияни звели внічию домашню зустріч із "Бенфікою". Битва на полі столичного НСК "Олімпійський" завершилась із рахунком 0:0.

Зазначимо, що напередодні свій матч 2-го туру ЛЧ провів донецький "Шахтар".