"Барселона" відправила Кумана у відставку. Вже названо легендарного наступника

5,0 т.
'Барселона' відправила Кумана у відставку. Вже названо легендарного наступника

Один із грандів світового футболу, "Барселона", залишився без головного тренера. Пізно ввечері в середу, 27 жовтня, команда Рональда Кумана програла в чемпіонаті Іспанії середнякам із мадридського "Райо Вальєкано" з рахунком 0:1. Після цього президент каталонського клубу Жоан Лапорта прийняв рішення звільнити нідерландського фахівця.

"Райо Вальєкано" – "Барcелона".

Про це повідомив офіційний сайт "Барселони". Куману нададуть можливість попрощатися із командою у четвер, 28 жовтня. Клуб подякував Рональду за його роботу та побажав всього найкращого у професійній кар'єрі.

58-річний тренер міг би залишитися на своїй посаді довше. Однак третя поразка в Ла Лізі, від "Райо Вальєкано", не дозволила йому продовжити роботу. Пропустивши гол від Фалькао на 30 хвилині, "Барса" могла зрівняти рахунок у другому таймі, але Мемфіс Депай не реалізував 11-метровий.

Депай не забив пенальті у матчі "Райо Вальєкано" – "Барcелона".

Зірковий аргентинський форвард Серхіо Агуеро провів у складі гостей цілий матч, але теж не врятував Кумана. У підсумку барселонці опустилися на дев'яте місце. Дивіться огляд поєдинку в Мадриді.

Основним претендентом на місце Кумана називають колишнього півзахисника іспанського гранда Хаві. Щоправда, 41-річний "коуч" зараз працює у катарському клубі "Аль-Садд". Втім, "Барселона" сподівається домовитись з азіатами.

Як повідомляв OBOZREVATEL, після матчу Ліги чемпіонів Куман висловився про перемогу над "Динамо": "Ми мали перемагати 4:0".

Тим часом футбольна Суперліга відроджується. У ній чекають на клуби України та Росії.