"Барселона" розгромила "Ювентус" в центральному матчі 1-го туру Ліги чемпіонів

39,9 т.
'Барселона' розгромила 'Ювентус' в центральному матчі 1-го туру Ліги чемпіонів

Каталонська "Барселона" здобула розгромну перемогу над туринським "Ювентусом" в стартовому матчі групового турніру Ліги чемпіонів. Команда Ернесто Вальверде на своєму полі без проблем зломила опір непоступливого суперника, обігравши італійців з рахунком 3: 0.

Зустріч на "Камп Ноу" пройшла під диктовку господарів поля. Але незважаючи на істотне територіальна перевага була помітно, що "Барса" побоюється суперника. Іспанці весь перший тайм билися об стінку оборони "Ювентуса", яка виглядала практично безпомилковою. І все це при численних проблемах "старої синьйори" з захисниками.

Читайте: Ліга чемпіонів 2017/2018: розклад, результати, таблиці

Однак після того, як заміну попросив Маттіа Де Шильйо, оборона "Юве" допустила помилку, в результаті якої каталонці відкрили рахунок зусиллями Мессі. Цікаво, що цей гол став першим для Лео в ворота легендарного Буффона.

З початком другої половини гри "Барса" продовжила тиск на ворота суперника. На 52-й хвилині Мессі вистрілив з лінії штрафного, потрапивши в штангу, після чого м'яч від спини Буффона дивом розминувся з рамкою.

А ще через кілька хвилин аргентинський лідер іспанців організував другий гол у грі. Після прострілу Мессі справа м'яч опинився в ногах Ракііча, який спокійно вразив ворота ударом метрів з 10. А всі питання щодо переможця матчу були зняті на 69-й хвилині, коли Лео знову поклав м'яч в кут ударом з лінії штрафного майданчика.

Таким чином, "Барселона" зуміла здобути першу в нинішньому році перемогу над туринським клубом. У минулому сезоні "Юве" виніс каталонців в 1/4 фіналу ЛЧ із загальним рахунком 3: 0.