"Реал" на останній хвилині обіграв "Барселону" в Ель-класіко. Відео

10,7 т.
'Реал' на останній хвилині обіграв 'Барселону' в Ель-класіко. Відео

Мадридський "Реал" обіграв "Барселону" в 11 турі чемпіонату Іспанії. 255-е Ель-класіко на Олімпійському стадіоні в столиці Каталонії завершилося з рахунком 1:2.

Відео дня

"Синьо-гранатові" з перших хвилин влаштували штурм воріт Аррісабалаги, забивши гол уже на 6-й хвилині. Захисники "Реала" не змогли перехопити несильну вертикальну передачу та Ілкай Гюндоган відкрив рахунок у матчі.

"Барселона" продовжувала тиснути, створюючи моменти, навіть влучила у штангу, проте м'яч вперто не йшов у рамку.

Після перерви малюнок гри змінився. Вже гості володіли ініціативою та змогли на 68-й хвилині зрівняти рахунок. Точний удар Джуда Беллінгема не залишив шансів тер Штегену.

Час, що залишився, обидві команди, атакували, але успіху змогли досягти підопічні Карло Анчелотті. На 2-й доданій хвилині той же Беллінгем замкнув простріл від Луки Модріча.

Ця перемога дозволила "Реалу" набрати 28 очок і знову очолить турнірну таблицю у Ла Лізі. "Барселона" йде третьою (24 пункти).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!