"Барселона" не обіграла "Севілью" у матчі з вилученням та голом екс-"металіста". Відео

2,9 т.
'Барселона' не обіграла 'Севілью' у матчі з вилученням та голом екс-'металіста'. Відео

Незвичайним вийшов перенесений матч 4-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому "Севілья" та "Барселона" зіграли внічию 1:1. У дощову погоду в Андалусії на полі було багато боротьби, безглузде вилучення та гол від колишнього гравця харківського "Металіста" Алехандро Гомеса.

Аргентинець у складі "Севільї", який приїхала до Іспанії з італійської "Аталанти", відкрив рахунок на 32-й хвилині ударом після пасу з кутового. Наприкінці першого тайму молодий уругвайський захисник "Барси" Рональд Араухо поновив рівновагу.

А у другому таймі французький захисник господарів Жуль Кунде отримав червону картку за те, що кинув м'яч в обличчя Жорді Альбі. Перед цим суперники поштовхалися біля бічної лінії. Але навіть пів години граючи в більшості, "Барселона" не змогла вирвати перемогу. Дивіться огляд зустрічі.

Каталонський гранд під керівництвом нового головного тренера Хаві продовжує виступати невиразно і розташовується лише на сьомому рядку Ла Ліги.

Тренер "Барселони" Хаві.

Однак тепер у нього буде трохи часу, щоб налагодити гру, адже чемпіонат Іспанії йде на канікули до 2 січня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Андрій Шевченко відгукнувся про нічию "Дженоа" з "Аталантою" Малиновського.