"Барселона" на виїзді знищила "Реал" в Ель-Класіко. Відео голів та огляд матчу

3 хвилини
14,6 т.
'Барселона' на виїзді знищила 'Реал' в Ель-Класіко. Відео голів та огляд матчу

Каталонська "Барселона" здобула надвпевнену виїзну перемогу над своїм головним суперником – мадридським "Реалом". У 29-му турі чемпіонату Іспанії команда Хаві Ернандеса розібралася з опонентом на його полі – 0:4.

Поєдинок пройшов під диктовку "Барселони", яка перевершила опонента за всіма компонентами. Рахунок у грі було відкрито під кінець 30-ї хвилини, коли габонський форвард каталонців Обамеянг класно підрізав м'яч головою після прострілу праворуч.

"Барса" забила у Мадриді чотири голи.
"Реал" всуху програв Ель-Класіко.

Ще за вісім хвилин гості реалізували стандартне положення. Уругвайський захисник Араухо скористався невпевненими діями захисників "Реала" та подвоїв перевагу своєї команди.

Обамеянг відкрив рахунок у матчі.

У перерві італійський наставник господарі Карло Анчелотті зробив подвійну заміну. Однак поки його підопічні перебудовувалися на нову тактичну схему, "Барселона" шокувала весь Мадрид двома швидкими голами.

Спочатку іспанський нападник Ферран Торрес втілив у гол шикарний пас п'ятою того ж таки Обамеянга. А потім сам габонець реалізував вихід віч-на-віч з воротарем "королівського клубу" Тібо Куртуа.

Гол Феррана Торреса.
Обамеянг робить дубль.

До кінця зустрічі "Реал" намагався забити хоча б гол престижу, проте їхні суперники були набагато ближчими до того, щоб довести рахунок до непристойного.

Ця поразка не позначилася на лідируючій позиції мадридців у чемпіонаті. У турнірній таблиці "Реал" випереджає "Севілью" на дев'ять очок та "Барсу", яка має гра в запасі, – на 12.

"Реал" програв "Барселоні" за всіма статтями.
Футболісти "Барселони" відзначають гол.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український арбітр Катерина Монзуль вперше в історії судила матч чемпіонату Італії з футболу.

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі obozrevatel. Не ведіться на фейки!