"Барселона" – "Динамо": відео голів Ліги чемпіонів

6,2 т.
Динамо грає з Барселоною

Київське "Динамо" програло свій поєдинок 3-го туру Ліги чемпіонів. У столиці Каталонії на легендарному "Камп Ноу" підопічні Луческу поступилися "Барселоні".

Рахунок був відкритий в середині першого тайму. Миколенко забув про Піке і футболіст збірної Іспанії пробив Бущана.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися відео голу.

"Барселона" Іспанія – "Динамо" Україна 1: 0 (перерва)

Гол: 1: 0 – 36 Піке.

Барселона – тер Стегон, Мінгеса, Піке, Лангле, Альба, Бускетс, де Йонг, Гаві, Дест, де Йонг, Депай.

Динамо – Бущан, Кендзьора, Сирота, Забарний, Миколенко, Циганков, де Пена, Сидорчук, Буяльський, Шапаренко, Супряга.

Як повідомляв OBOZREVATEL, до цього команди між собою зустрічалися 12 разів. 8 перемог на рахунку каталонців. 3 рази перемагало "Динамо".

Кияни перемогли з розгромним рахунком

Найзнаменитіша перемога "біло-синіх" відбулася 5 листопада 1997. Тоді перед 86000 глядачами, які заповнили "Камп Ноу", підопічні Валерія Лобановського перемогли з рахунком 4: 0.

Андрій Шевченко відкрив рахунок.

Вже на 9-й хвилині Андрій Шевченко відкрив рахунок. Через півгодини він же збільшив перевагу, а на 44-й хвилині з пенальті оформив хет-трик.