Автора супершвидкісного дубля в чемпіонаті України назвали найкращим гравцем туру

2,9 т.

Українська Прем'єр-ліга найкращим футболістом 15-го туру назвала форварда "Дніпра-1" Артем Довбика. 24-річний уродженець Черкас забив два м'ячі за 67 секунд у матчі проти "Олександрії", який його команда виграла з рахунком 3:1.

Цікаво, що Довбик став автором 1400-го дубля у чемпіонатах України, повідомив сайт УПЛ. Причому сам він втретє відзначається у грі двома голами. При цьому на рахунку нападника нашої збірної 21 забитий м'яч в УПЛ. Дивіться, як Артем засмутив гостей у середині першого тайму.

Сам Довбик похвалився у соцмережах фотографіями з матчу в Дніпрі.

На думку експертної ради головним конкурентом Довбика у боротьбі за звання гравця туру був люксембуржець Олів'є Тілль із "Ворскли". До речі, 24-річний півзахисник забив у Полтаві два м'ячі протягом шести хвилин та допоміг команді розгромити "Маріуполь" (5:1).

Після 15 турів "Ворскла" та "Дніпро-1" набрали по 31 очку і розташовуються на третьому та четвертому місцях. А найкращим тренером минулих вихідних назвали Олега Дулуба, чий "Львів" несподівано обіграв "Зорю" (2:1) та опустив її на п'яту позицію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболіст збірної написав патріотичний пост у соцмережах: "Слава Україні!"