"Аталанта" Малиновського пропустила гол на останній секунді та вилетіла з Кубку Італії. Відео

5,4 т.
Аталанта програла Фіорентіне

Футбольний клуб "Аталанта", за який виступає українець Руслан Малиновський, зазнав поразки від "Фіорентини" у чвертьфіналі Кубку Італії. Матч завершився з рахунком 2:3, водночас вирішальний гол було забито на останній секунді зустрічі.

На 94-й хвилині Фіорентина подавала штрафний.

Поєдинок пройшов у рівній боротьбі, де "фіалки" вже на 9-й хвилині змогли відкрити рахунок. Ударом із пенальті відзначився Пентек. "Аталанта" зрівняла рахунок ще до перерви.

М'яч влетів чітко у ворота

У другому таймі команди обмінялися голами, а розв'язка настала на 94-й хвилині.

Суддя зарахував гол

Після подачі зі штрафного Нікола Міленкович упіймав м'яч на відскоку прямо біля лінії.