"Арсенал" сенсаційно обіграв "Челсі", забивши неймовірно курйозний гол. Відео

8,0 т.
Гравці 'Арсеналу' святкують гол у ворота 'Челсі'

"Арсенал" здобув сенсаційну виїзну перемогу над "Челсі" в матчі 36-го туру англійської Прем'єр-ліги з рахунком 1:0. Єдиний гол у поєдинку вийшов неймовірно курйозним.

Господарі на правах фаворитів протистояння захопили ініціативу з перших хвилин і змусили своїх лондонських сусідів сісти в оборону всією командою. Перший момент у "синіх" виник після помилки захисників "Арсеналу". Габріель віддав на Пабло Марі, той забарився і дозволив випередити себе Каю Хаверцу. Німець вийшов віч-на-віч, але пробив вище.

Кай Хаверц не реалізував свій момент

На 16-й хвилині гості включили пресинг недалеко від штрафного майданчика "Челсі", і це відразу ж принесло плоди. Жоржиньо віддав передачу в площину воріт, але не побачив, що голкіпер відійшов у бік. Кепа Аррісабалага в останній момент встиг вибити м'яч з лінії, але ігровий снаряд відлетів на нападника "Арсеналу", який віддав передачу партнеру на порожні ворота.

Еміль Сміт-Роу забиває у порожні ворота

Відзначимо, що, якби атака не завершилася голом, то, швидше за все, суддя вилучив би з поля Кепу, оскільки голкіперам заборонено грати руками після передач від своїх одноклубників.

У другому таймі господарі продовжили тиск на ворота суперників, але відзначитися їм так і не вдалося. Найкращий момент втратили Курт Зума й Олів'є Жиру, які двічі за кілька секунд пробили в поперечину.

Сейв Бернда Лено після удару Курта Зума

"Челсі" – "Арсенал" 0:1

Гол: Сміт-Роу, 16

"Челсі": Аррісабалага – Аспілікуета (Зієш, 77), Сілва, Зума – Джеймс, Гілмор (Хадсон-Одоі, 46), Жоржиньо, Чілвелл – Маунт, Пулішич – Хаверц (Жиру, 65).

"Арсенал": Лено – Холдинг, Габріель, Марі, Тірні – Парті, Ельнені – Сака (Бельєрін, 66, Чемберс, 88), Едегор, Сміт-Роу – Обамеянг (Ляказетт, 79).

Незважаючи на поразку, "Челсі" досить впевнено йде в зоні Ліги чемпіонів. Що стосується "Арсеналу", то "каноніри" ще мають шанси на потрапляння в єврокубки в наступному сезоні.

Таблиця англійської Прем'єр-ліги

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше визначився переможець АПЛ. Українець Олександр Зінченко виграв третій титул у складі "Манчестер Сіті".