Аравійський воротар привіз один із найбезглуздіших автоголів сезону

13,1 т.

Воротар клубу "Аль-Шабаб" Фарук Бен Мустафа став справжнім посміховиськом у мережі, після свого ляпу в матчі чемпіонату Саудівської Аравії проти "Охуд".

На 89-й хвилині за рахунку 1:1 Бен Мустафа в ситуації, коли його ніхто не атакував, пропустив м'яч під ногою після пасу партнера, і той влетів у сітку. "Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Читайте: Естонські футболісти за 15 секунд закотили найбезглуздіший автогол в історії

Як повідомляв раніше "Обозреватель" напівзахисник чернівецької "Буковини" Ігор Бойчук став головним антигероєм виїзного матчу Першої ліги чемпіонату України проти "Оболонь-Бровар". Футболіст гостей відзначився безглуздим автоголом наприкінці поєдинку.

Епічність епізод, який може сміливо претендувати на звання конфузу сезону, трапився з 23-річним гравцем на 87-й хвилині зустрічі.