Айнтрахт - Шахтар: відео голів

14,7 т.

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи "Шахтар" на виїзді розгромно програв "Айнтрахту". Поєдинок проходив на стадіоні "Комерцбанк-Арена" у Франкфурті.

В середині першого тайму "Шахтар" пропустив небезпечну атаку від суперника. Да Кошта з флангу віддав передачу в штрафну донецького клубу, де Лука Йович без проблем відправив м'яч у ворота Андрія Пятова.

Читайте: Бразилець "Шахтаря" відмовився від збірної України

Через дві хвилини гірники були шоковані вдруге. Захисник "горняків" Микола Матвієнко зіграв рукою, а арбітр, не сумніваючись, вказав на 11-метрову позначку. Себастьєн Аллер не залишив шансів Пятову, пробивши в лівий кут воріт.

"Айнтрахт" Ф Німеччина – "Шахтар" Україна 4:1

"Айнтрахт" Ф – Трапп, Ндіка, Хінтереггер, Абраам, да Кошта, Хасебе, Роде, Костіч, Гачіновіч Йовіч, Аллер.

"Шахтар" – Пятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Бутко, Хочолава, Тайсон, Алан Патрік, Коваленко, Марлос, Мораес, Соломон.

Попередження: Матвієнко (26).

Голи: 1: 0 – 23 Йовіч,

2: 0 – 27, пенальті Аллер,

2:1 - 64 Мораес.

3:1 - 80 Аллер,

4:1 - 88 Ребич.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в першому матчі "Шахтар" в меншості зіграв внічию проти "Айнтрахта" в Харкові. Поєдинок на ОСК "Металіст" завершився з рахунком 2:2.