Донецький "Олімпік" створив сенсацію в Лізі Європи

70,8 т.
Олімпік Ліга Європи

Донецький "Олімпік" досить несподівано зіграв внічию з грецьким ПАОКом у першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні "Динамо" ім. В. В. Лобановського в Києві завершився з рахунком 1:1.

Незважаючи на те, що цей єврокубковий матч був першим в історії донецького клубу, підопічні Романа Санжара вельми непогано виглядали на тлі досвідченого суперника. На початку гри обидві команди демонстрували достатню кількість браку в передачах, проте потім господарі стали перехоплювати територіальну перевагу.

І все ж єдиний небезпечний момент за весь тайм створив саме ПАОК. Капітан греків Хорхе Креспо із забійної позиції пробив над поперечиною.

Читайте: Олімпік - ПАОК: хронологія матчу кваліфікації Ліги Європи

А одразу після перерви гостей чекав холодний душ. Донеччани заробили штрафний на правому фланзі. Андрій Богданов виконав стандарт, класно навісивши на голову Біленького. А молодий форвард "Олімпіка" ефектно підрізав м'яч у ближній кут.

Буквально одразу ж господарі, які до гри вважалися явним андердогом, створили ще два моменти біля воріт ПАОКа. Однак спершу Моха невдало пробив головою повз, а потім свою команду врятував голкіпер Рей, потягнувши удари Лук'янчука і Богданова.

Піймавши кураж, команда Санжара пішла вперед, зовсім забувши про оборону. У результаті досвідчені греки вміло цим скористалися. Енріке вбіг по місцю правого інсайду в штрафну донеччан і пробив у дальній кут.

До кінця зустрічі залишалося півгодини, проте більше голів глядачі не побачили. Деякий час "Олімпік" діяв від оборони, а в кінцівці спробував піти в атаку, щоб вирвати перемогу, але не зумів.

Зустріч у відповідь між цими командами відбудеться в Греції через тиждень - 3 серпня.

Нагадаємо, напередодні київське "Динамо" впевнено обіграло швейцарський "Янг Бойз" у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів.