П'ятов пояснив, чому Україна не змогла обіграти Ісландію

12,3 т.

Голкіпер збірної України Андрій П'ятов вважає, що виграти у ісландців "синьо-жовтим" завадили невимушені помилки.

ситуації з першим голом ми десь помилилися, вийшов безглуздий рикошет. Але головне, що ми зуміли зібратися і зрівняти рахунок. Чи виконали ми установку тренерського штабу? Ми намагалися, але в першому таймі у нас було більше помилок. Особливо помилялися при передачах. Якби ми менше робили помилок, у суперника було б менше контратак. У другому таймі ми вже виглядали трохи краще. Думаю, з часом ми будемо тільки покращувати нашу гру", - цитує П'ятова Football24.

дивіться: Україна - Ісландія: дивитися відео-огляд матчу

Нагадаємо, що поєдинок 1-го туру кваліфікації до ЧС-2018 Україна - Ісландія завершився з рахунком 1:1. Раніше півзахисник украискої команди назвав низку причин, чому не вдалося здобути перемогу.