Арбітри витягли російський ЦСКА у Лігу чемпіонів: відео скандалу

18,4 т.

Московський ЦСКА зі скандалом пробився в груповий турнір Ліги чемпіонів. Російський клуб напередодні здобув перемогу над португальським "Спортингом" - 3:1. Однак після гри лісабонці жорстоко розкритикували дії арбітра зустрічі.

"Спортинг" після домашньої перемоги з рахунком 2:1 відкрив рахунок у Москві на 36-й хвилині. Відразу ж після перерви нападник ЦСКА Сейду Думбія забив у відповідь, причому зробив це рукою!

Читайте: У Португалії помер футболіст, який встановив "вічний" рекорд єврокубків

Крім того, майже всі спірні моменти трактувалися на користь москвичів. Апофеозом суддівського свавілля став незарахований на 82-й хвилині гол гравця "Спортинга" Слімане, який арбітри скасували нібито через те, що м'яч покинув межі поля.

"Слімане забив "чистий" гол. М'яч не перетнув лицьову лінію при подачі з кутового. До речі, арбітр відмінив гол тільки після того, як м'яч влетів у сітку", - прокоментував після гри наставник "Спортинга" Жорже Жесуш.

Читайте: Де дивитися жеребкування Ліги чемпіонів: розклад трансляцій

Нагадаємо, Україну в Лізі чемпіонів представлятимуть донецький "Шахтар" і київське "Динамо".

Як повідомляв "Обозреватель", стали відомі можливі суперники українських клубів у груповому турнірі.