"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Ворсклою" у чемпіонаті України

41,1 т.
Шахтар

У 19-му турі чемпіонату України з футболу "Шахтар" у Харкові здобув перемогу над полтавською "Ворсклою". Зустріч на ОСК "Металіст" завершилася з рахунком 2:1

Розлючені за безглузду поразку в Лізі Європи, "гірники" з перших хвилин влаштували неймовірний натиск на ворота полтавчан. Гості нічого не могли вдіяти зі швидкими нападниками донецької команди, повністю притулившись до своїх воріт. Однак перший м'яч забила саме "Ворскла", реалізувавши єдиний небезпечний момент за весь тайм.

У другій половині штурм "Шахтаря" продовжився і на цей раз удача нарешті посміхнулася віце-чемпіону України. Безглуздий рикошет дозволив Коваленку зрівняти рахунок.

Кінцівка гри перетворилася в одну суцільну атаку господарів, яка за 2 хвилини до кінця матчу увінчалася успіхом. 2:1 і вкрай важка перемога "Шахтаря".

"Шахтар" - "Ворскла" - 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 - 27 Хльобас, 1:1 - 63 Коваленко, 2:1 - 90 Феррейра.

Шахтар - Пятов, Срна, Ісмаїлі, Кучер, Ракицький, Бернард (Тайсон, 46), Степаненко, Марлос, Фред, Коваленко (Феррейра, 67), Бланко Лещук.

Ворскла - Шуст, Чеснаков, Даллку, Пердута, Ребенок, Ткачук, Мякушко (Кунєв, 63), Кравченко, Шарпар (Зарічнюк, 81), Одарюк, Хльобас.

Попередження: Бернард (38), Коваленко (60), Шуст (73), Зарічнюк (83), Одарюк (85), Феррейра (90).

Видалення: Зарічнюк (90).

Читайте: 19-й тур чемпіонату України з футболу: розклад трансляцій, результати, звіти

Таким чином донецький клуб набирає 53 очки і продовжує лідирувати у турнірній таблиці. Свій наступний поєдинок підопічні Паулу Фонсеки проведуть 5 березня у неділю. Початок о 19:30.