"Челсі" драматично вийшов у фінал Кубка ліги

3,7 т.
'Челсі' драматично вийшов у фінал Кубка ліги

Лондонський "Челсі" у повторному півфінальному матчі Кубка англійської ліги лише в додатковий час вирвав перемогу у "Ліверпуля", обігравши червоних з рахунком 1: 0.

"Челсі" з перших секунд захопив інніціатіву і влаштував штурм біля воріт Міньоле. Лише ближче до кінця 45-хвилинки гості змогли організувати кілька небезпечних атак на ворота лондонців.

У другому таймі футболісти обох команд мали чудові шанси забити гол, але основний час так і закінчився нульовою нічиєю.

Читайте: Челсі - Ліверпуль - 1-0: хронологія матчу і відео гола

А на 4-й хвилині першого екстратайму Іванович забив єдиний і вирішальний м'яч. Лукас на фланзі збив Азара. Вілліан зі штрафного навісив на капітана збірної Сербії, який з лінії воротарського майданчика головою відправив м'яч під поперечину.

У фіналі "сині" зустрінуться з переможцем матчу "Шеффілд Юнайтед" - "Тоттенхем Хотспур", який відбудеться 28 січня о 21:45.

ЧЕЛСИ - ЛИВЕРПУЛЬ - 1: 0 (0: 0)

" Челсі ": Куртуа, Іванович, Луїс (Аспілікуета 78 '), Зума, Террі, Фабрегас (Рамірес 50'), Оскар дос, Азар, Матіч, Вілліан (Дрогба 119 ' ), Коста

Запасні: Ремі, Чех, Кехілл, Аке " Ліверпуль ": Міньоле, Сахо (Джонсон 57 '), Морено (Ламберт 106'), Шкртел, Джеррард, Коутіньйо, Хендерсон, Лукас, Джан, Стерлінг, Маркович (Балотеллі 70 ') Запасні: Лаллана, Аллен, Ловрен, Уорд Гол : Іванович 94 "- 1: 0 Попередження : Террі 74 ', Іванович 89', Коста 103 ', Оскар дос 108 "- Хендерсон 42', Лукас 53 ', Джеррард 103' , Джан 114 ', Шкртел 116'