"Манчестер Сіті" у розкішному матчі обіграв "Манчестер Юнайтед" на чемпіонаті Англії

8,8 т.
'Манчестер Сіті' у розкішному матчі обіграв 'Манчестер Юнайтед' на чемпіонаті Англії

Центральний поєдинок 4-го туру чемпіонату Англії між "Манчестер Юнайтед" і "Манчестер Сіті" завершився перемогою "городян" - 2:1.

Зустріч на "Олд Траффорд" виправдала всі очікування вболівальників. Вже на 15-й хвилині Кевін де Брюйне вивів "Сіті" вперед точним ударом із лінії штрафного після грубої помилки Дейлі Блінда.

Ще через 20 хвилин удар того ж де Брюйне прийшовся в стійку воріт де Хеа, проте першим виявився Іхеаначо - 2:0.

Інтригу в матч повернув Златан Ібрагімович, який підкараулив ляп воротаря гостей.

Читайте: Півзахисник збірної України Зінченко пояснив, чому пішов із "Манчестер Сіті"

Весь другий тайм пройшов у взаємних атаках. Кожна з команд могла порадувати своїх фанатів голом, проте рахунок матчу так і залишився незмінним.