"Динамо" на замітку: "Челсі" з антирекордом програв у Англії

8,1 т.
'Динамо' на замітку: 'Челсі' з антирекордом програв у Англії

Суперник київського "Динамо" по Лізі чемпіонів, лондонський "Челсі", програв у матчі 4-го туру чемпіонату Англіїї. Поєдинок проти "Крістал Пелас" на "Стемфорд Брідж" завершився перемогою гостей з рахунком 2:1. Ключові події зустрічі відбулися у другому таймі. На 65-й хвилині Бакарі Сако вивів гостей вперед, через 14 хвилин Радамель Фалькао зрівняв рахунок, а на 81-й хвилині Джоел Уорд встановив остаточний результат.

Читайте: "Рівень "Челсі": Луческу розповів про шанси "Динамо" в Лізі чемпіонів

Зазначимо, що ця поразка стала антирекордним для підопічних Моуріньо. Після 4-го туру в активі "синіх" всього лише чотири очки - це найнижчий показник для діючих чемпіонів в історії турніру. Крім того, "Челсі" пропустив вже дев'ять м'ячів в останніх чотирьох матчах Прем'єр-ліги. Це їх найгірший оборонний показник з сезону 1971/72.