Футболіст "Динамо" забив два курйозні голи-близнюки в матчі УПЛ: Відеофакт

35,6 т.
Віктор Циганков

Півзахисник "Динамо" Віктор Циганков зробив перший хет-трик у кар'єрі, відзначившись у матчі 3-го туру чемпіонату України з футболу проти "Карпат". Другий і третій м'ячі 19-річного футболіста збірної України вийшли особливо курйозними.

На 62-й хвилині удар партнера по команді зачепив захисника "Сталі", воротар встиг зреагувати на рикошет і м'яч зробив високу свічку. Перший до сфери встиг добігти Циганков який просто підставив голову, відправивши круглого в сітку. Практично ідентичний гол Віктор забив через 20 хвилин.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Читайте: Футболіст збірної України забив розкішний гол п'ятою, замкнувши блискучу атаку "Динамо": відео шедевра

Нагадаємо, що матч "Динамо" - "Карпати" завершився з рахунком 5: 0 . Крім трьох голів Циганкова в воротах Мисака розписалися Мбокані і Буяльський.