Визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів

21,9 т.
Ювентус Монако

Туринський "Ювентус" не зазнав серйозних проблем із "Монако" в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів. Обігравши французів із рахунком 2:1, італійський клуб став першим фіналістом найпрестижнішого клубного турніру Європи.

Команда Массімо Аллегрі впевнено розпочала зустріч. На перших хвилинах господарі віддали перевагу монегаскам, однак нічого не дозволили створити супернику біля своїх воріт. А коли гості більш масово пішли вперед "Юве" на класі покарав французів.

Все почалося з того, що Буффон вкинув м'яч на фланг, де Алекс Сандро пройшов півполя і віддав на Дібалу. Аргентинець перевів на Дані Алвеса, а той навісив на Манджукича. Субашич впорався з першим ударом Маріо головою, але форвард розстріляв кіпера, засадивши м'яч під поперечину.

Читайте: Буффон зробив два фантастичних сейви в півфіналі Ліги чемпіонів: ефектне відео

Пропущений гол змусив "Монако" відкриватися, чим прекрасно скористалися господарі. "Юве" неодноразово розривав оборону французів і лише реакція воротаря рятувала гостей. Однак перед самою перервою Субашич невдало зіграв на виході, м'яч відскочив до Алвеса, а той у дотик розрядив гармату, ледь не порвавши сітку воріт.

У другому таймі "Стара синьйора" продовжувала контролювати хід поєдинку. У підсумку господарі спокійно довели зустріч до переможного кінця, хоча і дозволили все-таки настирливому Мбаппе розмочити рахунок і пробити Буффона.

Суперником "Ювентуса" по фіналу, який пройде 3 червня на стадіоні "Міленіум" у Кардіффі стане переможець пари "Атлетіко" - "Реал". Мадридське дербі відбудеться завтра, 10 травня.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу (матч-відповідь)

Ювентус - Монако - 2:1

Голи: Манджукич, 33, Дані Алвес, 45 - Мбаппе, 69

"Ювентус": 1. Буффон, 12. Алекс Сандро, 15. Барцальї (Бенатья, 85), 23. Дані Алвес, 19. Бонуччі, 3. К'єлліні, 6. Хедіра (Маркізіо, 10), 5. П'янич, 9. Ігуаін, 17. Манджукич, 21. Дибала (Куадрадо, 54)

Запасні: 25. Нето, 4. Бенатіа, 7. Куадрадо, 26. Ліхтштайнер, 28. Рінкон, 8. Маркізіо, 22. Асамоа

"Монако": 1. Субашич, 5. Жемерсон, 19. Сідібе Дж., 24. Раджі, 25. Глик, 7. Дірар, 8. Моутінью, 10. Сілва, 14. Бакайоко, 9. Фалькао, 29. Мбаппе

Запасні: 16. де Санктіс, 2. Фабіньо, 23. Менді 34. Діалло А., 27. Лемар, 11. Каррільо Гідо, 18. Жермен

Попередження: Бонуччі, 74 - Менді, 54

Нагадаємо, в першому матчі "Реал" розгромив "Атлетіко" завдяки хет-трику Кріштіану Роналду.