"Барселона" програла "Атлетіко" і вилетіла з Ліги чемпіонів

20,4 т.
'Барселона' програла 'Атлетіко' і вилетіла з Ліги чемпіонів

Каталонська "Барселона" програла мадридському "Атлетіко" в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і досить сенсаційно вилетіла з турніру. Поєдинок на "Вісенте Кальдерон" завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 2:0.

Підопічні Луїса Енріке з перших хвилин захопили ігрову та територіальну перевагу, проте абсолютно не думали про атаку. Гості банально катали м'яч на своїй половині поля, зрідка підходячи до воріт суперника.

Читайте: "Атлетіко" - "Барселона" - 2-0: хронологія матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

На відміну від каталонців, "Атлетіко" йшов вперед за кожної нагоди. Господарям раз по раз вдавалося турбувати тер Штегена і на 36-й хвилині "синьо-гранатові" все-таки поплатилися за свою неуважність. Габі класно вирізав на Грізманна, а француз при повному потуранні оборони гостей розстріляв воротаря.

Після перерви каталонці заграли активніше, проте ніяк не могли зламати ешелоновану оборону "матрацників". За весь другий тайм "Атлетіко" мав більше шансів забити ще один м'яч, ніж пропустити. Після удару Сауля головою "Барсу" врятувала поперечина.

дивіться:

"Атлетіко" - "Барселона" - 2-0: відео голів

А на 85-й хвилині господарі вибігли в найгострішу контратаку, яка завершилася пенальті. Іньєста підсковзнувся і випадково торкнувся м'яча рукою. Грізманн реалізував 11-метровий удар у нижній кут і вивів свою команду в півфінал.

ДИВИТИСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ АТЛЕТІКО - БАРСЕЛОНА

Ліонель Мессі міг врятувати каталонців і перевести матч в овертайм, але пробив з найнебезпечнішого штрафного над поперечиною. Нагадаємо, в першому матчі "Барселона" в більшості здобула вольову перемогу з рахунком 2:1.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу (матч-відповідь)

АТЛЕТІКО - БАРСЕЛОНА - 2:0 (перший матч - 1: 2)

Голи: Грізманн, 36, 86 (пен)

Атлетико М: 13. Облак, 2. Годін, 4. Філіпе Луїс, 19. Лукас-Франсуа, 6. Коке, 7. Грізманн (Анхель Корреа, 90), 12. Аугусто (Савич, 90 + 3), 14. Габі , 17. Сауль Ньігес, 20. Хуанфран Торрес, 21. Феррейра-Карраско (Парті, 74)

Запасні: 1. Мойя, 15. Савич, 18. Гамес, 8. Краневіттер, 16. Анхель Корреа, 22. Парті, 23. Вьетто

Барселона : 1. Тер Штеген, 6. Дані Алвес (Роберто, 64), 3. Піке, 5. Бускетс, 8. Іньєста, 14. Маскерано, 18. Альба Хорді, 4. Ракітіч (Туран, 64), 9. Суарес, 10. Мессі, 11. Неймар

Запасні: 13. Браво, 15. Бартра, 2. Дуглас, 20. Роберто, 21. Адріано Коррея, 7. Туран, 17. Ель-Хаддад

Попередження: Габі, 68, Годін, 86, Корреа, 90, Коке, 90+5 - Суарес, 71, Неймар, 77, Іньєста, 87, Туран, 90+1