Євро-2016. Німеччина обіграла Італію в серії післяматчевих пенальті і вийшла у півфінал

60,3 т.

Збірна Німеччини стала третім півфіналістом Євро-2016. Німці в божевільному по напрузі чвертьфіналі обіграли по пенальті Італію - 6:5. Команди у нешвидкому темпі почали зустріч.

Німці c перших хвилин заволоділи м'ячем, монотонно намагаючись розгойдувати дисципліновану оборону "Скаудри Адзурри".

Читайте: Євро-2016. Німеччина - Італія - 1-1 (6:5 по пенальті): хронологія матчу 1/4 фіналу

Підопічні Антоніо Конте намагалися високо пресингувати суперника, грамотно побудувавши свою гру в захисті. Італійці відповідали гострими контратаками, намагаючись швидкими передачами проходити оборону Бундестім.

Найбільш небезпечні моменти першої половини гри були створені під завісу тайму. Спершу німці розіграли класну багатоходівку і Мюллер пробивав з лінії штрафного, але удар у Томаса не вийшов. Італія відповіла небезпечним прострілом Джаккеріні та ударом Стурраро. М'яч після рикошету від Боатенга пролетів за сантиметр від штанги.

Після перерви малюнок гри особливо не змінився. І хоча гості почали другий тайм активніше, м'яч швидко повернувся під контроль чемпіонів світу. Рахунок у матчі відкрив Озіл. Гомес на фланзі одним пасом на Гектора відіграв двох опонентів, захисник Бундестім прострілив, а Месут у дотик пробив Буффона.

дивіться: Євро-2016. Німеччина - Італія: відео голів

Здавалося, що Німеччина втримає необхідний результат, однак на 78-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота Ноєра. 11-метровий на рівному місці привіз захисник "Баварії" Боатенг. Джером по-волейбольному підняв руки у боротьбі з Кьеліні і блокував політ м'яча. Вирок викликався виконувати центрбек "Ювентуса" Леонардо Бонуччі. Захисник холоднокровно реалізував пенальті, пробивши чітко у лівий кут від Ноєра.

В основний час переможця виявити не вдалося і все перейшло в овертайм. Але і там команди сильнішого не визначили. Все вирішилося в серії післяматчевих пенальті.

дивіться: Євро-2016. Німеччина - Італія: огляд матчу

Нерви міцнішими виявилися у німців. Вирішальний удар в Італії не забив Дарміан, що вийшов на заміну. Буффон ледь не врятував свою команду, але м'яч після удару Гектора зрадницьки прослизнув під рукою у 38-річного кіпера "Ювентуса". У півфіналі Німеччина зіграє з переможцем пари Франція - Ісландія, які свій матч зіграють у неділю, 3 липня.

Чемпіонат Європи

Німеччина - Італія - 1:1 (0:0) по пен. 6:5.

Голи: Озіл 65 "- 1:0, Бонуччі 78" (пенальті) - 1:1

Серія пенальті: Інсіньє - 0:1, Кроос - 1:1, Дзадзен - 1:1 (мимо), Мюллер - 1:1 (воротар), Барцальї - 1:2, Озіл - 1:2 (штанга), Пелле - 1:2 (мимо), Дракслер - 2:2, Бонуччі - 2:2 (воротар), Швайнштайгер - 2:2 (мимо), Джаккеріні - 2:3, Хуммельс - 3:3, Пароло - 3:4, Кімміх - 4: ?4, Де Шильйо - 4:5, Боатенг - 5:5, Дарміан - 5:5 (воротар) , Хектор - 6:5.

Німеччина: Ноєр, Хеведес, Боатенг, Хуммельс, Кімміх, Хедіра (Швайнштайгер 16'), Кроос, Хектор, Озіл, Мюллер, Гомес (Дракслер 72')

Запасні: Подольскі, Шюррле, Мустафі, Гьотце, Лено, Тер Штеген, Джан, Та, Вайгль, Сане

Італія: Буффон, Барцальї, Бонуччі, К'єлліні (Дзадза 120'), Флоренці (Дарміан 86'), Стураро, Пароло, Джаккеріні, Де Шильйо, Пелле, Едер (Лоренцо Інсіньє 108' )

Запасні: Де Россі, Кандрева, Маркетті, Іммобіле, Огбонна, Ель-Шаараві, Сірігу, Бернардескі

Попередження: Хуммельс 90", Швайнштайгер 112" - Стураро 56", Де Шильйо 57", Пароло 59", Пелле 91", Джаккеріні 103'