Німеччина влаштувала гольову феєрію на Кубку Конфедерацій-2017 Росії

22,4 т.
Австралія Німеччина Кубок Конфедерацій

Збірна Німеччини обіграла Австралію в першому турі Кубка Конфедерацій-2017. Вельми видовищний матч, який подарував футбольним шанувальникам відразу п'ять забитих м'ячів, завершився яскравою перемогою німців із рахунком 3:2.

Підопічні Йоахіма Льова активно почали зустріч, яка проходила на стадіоні "Фішт" у Сочі. Вже на 5-й хвилині матчу напівзахисник Ларс Штіндль відкрив рахунок.

Капітан менхенгладбахської "Боруссії" класно пробив в один дотик, замикаючи простріл із правого флангу. Забитий м'яч надихнув Німеччину - німці намагалися контролювати гру, намагаючись розвинути перевагу. Однак два розкішні шанси запоров Сандро Вагнер.

Читайте: Кубок Конфедерацій у Росії розпочався з масштабної лажі

А на 41-й хвилині Австралія зрівняла рахунок - відзначився Том Рогіч. Здавалося, що цей гол "у роздягальню" трохи дезорієнтує німців, але ще до перерви вони знову вийшли вперед. Дракслер впевнено реалізував пенальті після того, як захисники суворо зрізали Горецького в штрафний.

У другому таймі видовищний футбол продовжився. Обидві команди обмінялися забитими м'ячами протягом 8 хвилин. Надалі Німеччина продовжувала володіти ініціативою, створюючи небезпечні моменти біля воріт номінальних господарів, однак і сама могла пропускати - Лено врятував Бундестім після пострілу Троізі з кута штрафного майданчика.

Як повідомляв "Обозреватель", у матчі Кубка Конфедерацій виник скандал через використання відеоповтору.