"Динамо" на класі обіграло "Волинь"

3,2 т.
'Динамо' на класі обіграло 'Волинь'

У матчі 8-го туру чемпіонату України "Динамо" обіграло "Волинь". Поєдинок у Луцьку завершився перемогою гостей з рахунком 2:0.

Перший тайм вийшов досить рівний, з великою кількістю моментів біля обох воріт. Динамівцям вдалося забити гол у роздягальню, завдяки зусиллям Кравця. Юнес Беланда викотив м'яч на лінію штрафного Артема, який точним ударом поклав м'яч у правий від Шуста кут.

Читайте: Волинь - Динамо - 0-2: перемога на класі

У другому таймі малюнок поєдинку не змінився. Знову обидва клуби радували уболівальників гострими моментами, однак кияни забили ще один гол (з пенальті відзначився Гусєв) після чого заспокоїлися, і незважаючи на велику кількість небезпечних моментів біля воріт Шовковського, на класі довели гру до перемоги.

Ця перемога знову вивела підопічних Реброва в одноосібні лідери Ліги Парі-Матч. 22 очка при 7 перемогах і одній нічиїй.

"Волинь" (Луцьк) - "Динамо" (Київ) - 0:2

Голи: Кравець 43, Гусєв 62 (пен.) "Волинь": Шуст, Діденко (Пріндетта 46), Насонов, Шиш, Жуніч, Шабанов (Козьбан 46 ), Шарпар, Матей (Хомченко 88), Політило, Герасимюк, Кравченко "Динамо": Шовковський, Юнес Беланда (Сидорчук 63), Хачеріді, Віда, Кравець, Гусєв (Гонсалес 71), Гармаш (Буяльський 78), Рибалка, Ярмоленко, Антунеш , Сілва Попередження: Шиш 52, Шарпар 56, Насонов 61, Кравченко 63 - Сидорчук 76, Сілва 87