Фарери сотворили гучну сенсацію відбору на Євро-2016

10,7 т.

Збірна Фарерських островів сотворила найгучнішу сенсацію шостого туру у відбірковому турнірі на Євро-2016 . Острів'яни обіграли чемпіонів Європи-2004 збірну Греції з рахунком 2: 1.

Господарі почали з місця в кар'єр, і вже на першій хвилині Йохан Едмундсон завдав удару поруч зі створом. Але стартовий натиск господарів швидко згас. А незабаром греки заволоділи перевагою і почали створювати моменти. Після пострілу Нікоса Кареліса м'яч був винесений з "стрічки", а потім Гуннар Нільсен парирував небезпечний удар Костаса Мітроглу з "другого поверху".

На 32-й хвилині лідер грецької атаки влучив у каркас воріт. І тут же забили господарі. Фарерці провели швидку контратаку, і Халлюр Ханссон майстерно замкнув простріл Сольва Ванхамара.

Читайте: Відбір на Євро-2016: результати всіх матчів 13 червня

На початку другого тайму греки були близькі до другого голу. Але спершу Нільсен не дав Нініс відзначитися, а незабаром після цього перевів у стійку навіс Кареліса. Греки все ж забили, але гол Василиса Торосідіса був скасований через порушення правил.

Фарерці відбивалися і ... забили другий м'яч. Ванхамар отримав м'яч на правому краю, відпасував трохи назад Брандуру Ольсенові, і той прошив кіпера греків Орестіса Карнезіса.

Греки притиснули господарів до воріт, але забили лише раз. На 84-й хвилині Сократіс Папастатопулос замкнув подачу з кутового.

Читайте: Фантастична Ісландія вийшла в лідери відбору на Євро-2016

Ця поразка позбавляє греків шансів навіть на третє місце в групі F. А фарерці піднялися на четверте місце, поступаючись п'ятьма очками йдуть третіми угорці. Острів'яни ще можуть поборотися за путівку в плей-офф. А лідирують у групі Румунія і Північна Ірландія.