"Шахтар" обіграв "Андерлехт" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

3,7 т.
'Шахтар' обіграв 'Андерлехт' у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

Донецький "Шахтар" впевнено обіграв бельгійський "Андерлехт" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Поєдинок на "Арені Львів" завершився перемогою "гірників" з рахунком 3:1.

Господарі спокійно почали зустріч, захопивши ігрову та територіальну перевагу зі стартових хвилин. Бельгійці намагалися відповідати активністю Суареса і міццю Окаки, який намагався силою продавити захисників "гірників".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "ШАХТАР" - "АНДЕРЛЕХТ"

Читайте: "Шахтар" - "Андерлехт" - 3-1: хронологія матчу Ліги Європи

Ближче до середини тайму "Шахтар" почав все більше грати на території Прото і чи не перший гольовий момент завершився взяттям воріт. Коваленко не зумів переграти воротаря після пасу Марлоса, але не вийшов з боротьби, підібрав м'яч і викотив на Тайсона. Бразилець могутнім ударом у дальній кут відкрив рахунок.

Практично одразу ж Феррейра міг подвоювати перевагу донеччан, але після ефектного перекидання воротаря парашутом, м'яч з лінії воріт виніс Нуйтінк. Однак, що не зміг аргентинець, через кілька секунд зробив Кучер - Олександр замкнув класний навіс Срни з флангу.

Два м'ячі за дві хвилини сколихнули "оранжево-чорних" - підопічні Луческу ще більше підвищили темп, затиснувши гостей на їхній половині поля. Правда, не зумівши швидко забити третій, "гірники" збавили оберти, розтиснувши "лещата".

дивіться: Шахтар - Андерлехт - 3-1: відео голів

Після перерви малюнок гри дещо змінився. "Андерлехт" активніше пішов вперед, а "Шахтар" перейшов на контратаки.

Склалося враження, що господарів надломила заміна Тайсона. Без бразильця донеччани вже не виглядали настільки небезпечно в атаці, а його співвітчизники Марлос і Бернард випадали з гри.

Гості навпаки - відчули впевненість у своїх силах і стали регулярніше підбиратися до штрафного Пятова. А одна з таких атак закінчилася навісом з правого флангу і успішним замиканням Ачімпонга.

Пропущений м'яч трохи вибив "гірників" з колії. У "оранжево-чорних" мало, що виходило попереду, тому вихід Нема замість Марлоса здавався цілком виправданим.

І коли Луческу збирався знімати Едуардо бразильський хорват довів, що не дарма вийшов у стартовому складі. 33-річний форвард ефектно пробив головою під поперечину, залишивши голкіпера не при справах. Майже одразу ж Срна зміг остаточно добити суперника, проте його удар зі штрафного потягнув Прото.

дивіться: "Значна фігура": як Луческу став символом Львова перед матчем "Шахтар" - "Андерлехт"

У час, що залишився, донеччани знову включили високий пресинг, намагаючись все-таки забити четвертий, але нокаутувати "Андерлехт" так і не змогли. Зустріч у Брюсселі відбудеться через тиждень, 17 березня. Гру покаже телеканал "Україна". Початок матчу о 22:05.