"Динамо" впевнено обіграло "Бенфіку" в Лізі УЄФА

17,7 т.
'Динамо' впевнено обіграло 'Бенфіку' в Лізі УЄФА

Київське "Динамо" (U-21) здобуло впевнену перемогу в третьому турі Ліги УЄФА. Вдома "біло-сині" без проблем обіграли португальську "Бенфіку" з рахунком 2:1.

Господарі активно розпочали зустріч і вже на 7-й хвилині Янков відправив м'яч у сітку воріт суперника. Правда, суддя скасував гол українців, помилково зафіксувавши офсайд.

Практично відразу ж динамівці забили знову, проте на цей раз Ледньов сфолив в атаці, замикаючи подачу зі штрафного.

Читайте: "Динамо" бойкотував телеканал "Футбол" після матчу в Лізі УЄФА

Незважаючи на два незараховані м'ячі "біло-сині" продовжували нагнітати на половині поля португальців і в середині тайму активність киян дала плоди. Швидка атака господарів завершилася точним ударом Янкова з кута воротарського під дальню штангу.

До кінця тайму "Бенфіка" двічі мала нагоду зрівняти рахунок, але спершу наш голкіпер Маханьков урятував команду після виходу Соареша один на один, а потім "Динамо" виручила штанга.

Після перерви Булеца ефектним ударом із льоту подвоїв перевагу "біло-синіх", завдяки чому гра трохи заспокоїлася. Гості всіляко намагалися забити хоча б один м'яч і змогли це зробити лише на 93-й хвилині - відзначився Джу.

Читайте: "Динамо" розгромило "Наполі" в стартовому матчі Ліги УЄФА

Нагадаємо, в минулому турі "Динамо" зробило фантастичний камбек у Туреччині проти "Бешикташу".

"Динамо" - "Бенфіка" - 2:1 (1:0) Голи : Янаков (20), Булеца (56) - Джу (90+3).

"Динамо": Маханьков, Дубінчак, Янаков (Наумець, 86), Алібеков, Шапаренко (Калюжний, 82), Миколенко, Тимчик, Попов, Ледньов (Алексєєв, 76), Булеца, Русин.

"Бенфіка": Фабіу Дуарте, Жедсон Фернандеш, Педру Алвару, Жорж Сілва, Рікарду Мангаш, Флорентіну, Тьягу Діаш (Мезаке Джу, 46), Діогу Мендеш (Діогу Кабрал, 59), Банжакі, Жоау Феліш, Філіпе Соареш (Рікарду Араужу, 66).

Попередження : Тимчик (54) - Рікарду Мангаш (2), Тьягу Діаш (40), Рікарду Араужу (77), Жоау Феліш (84).