"Динамо" програло "Челсі" в матчі-трилері Ліги чемпіонів

12,6 т.
'Динамо' програло 'Челсі' в матчі-трилері Ліги чемпіонів

Київське "Динамо" прикро програло лондонському "Челсі" в матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів. Напружений поєдинок на "Стемфорд Брідж" завершився з рахунком 2:1. Підопічні Жозе Моуріньо на правах господарів активніше почали зустріч і протягом перших 10-ти хвилин двічі загрожували воротам Шовковського - удари Раміреса і Оскара припали в руки СаШо. У киян же попереду не клеїлося абсолютно нічого.

Читайте: Челсі - Динамо - 2-1: хронологія матчу

Гостям не вистачало спортивного нахабства. Відчувалося, що динамівці трохи побоюються грізного суперника. Лондонці, у свою чергу, максимально задіяли фланги, де нашим захисникам псували нерви Оскар і Вілліан. Активність останнього зіграла ключову роль у забитому голі "синіх". На 34-й хвилині бразилець на ривку обіграв Антунеш, прострілив у штрафну, а там всіх випередив Драгович, зрізавши м'яч у свої ворота. На куражі "Челсі" пішов вперед і вже в доданий час розкішний момент мав Дієго Коста. Іспанець після обрізки Рибалки вивалився тет-а-тет з Шовковським, але завозився і вирішив впасти з боротьбі з Драговичем і Хачеріді. Суддя форварду не повірив і пенальті не дав. Після перерви кияни накрутили темп, що відразу ж дозволило почати створювати моменти біля воріт Беговича. Першу можливість відігратися запоров Кравець. Артем не реалізував вихід один на один, дозволивши Зума наздогнати себе і вибити м'яч в останній момент.

Читайте: Челсі - Динамо - 2-1: онлайн відео голів

Вийшовши на заміну Мораес також мав хорошу нагоду забити, але його постріл з 20-ти метрів парирував голікпер. Варто, щоправда, відзначити, що протягом 5-ти хвилин киянам відверто пощастило. Спочатку нас пробачив Зума, який пробив в упор поруч зі штангою, а потім в чудовому стрибку удар Оскара з "дев'ятки" витягнув СаШо. "Динамо" не зменшили обертів і агресія гостей в атаці дала про себе знати. Беговіч помилився після пасу назад від Террі, подарувавши гостям кутовий. Ярмоленко виконав стандарт, воротар невпевнено зіграв на виході, а Драгович потужно пробив у напівпорожні ворота.

Читайте: Англійські журналісти осоромилися з "Динамо"

На жаль, раділи "біло-сині" недовго. "Челсі" активно пішов забивати другий м'яч і лондонцям це швидко вдалося. Рибалка заробив необов'язковий штрафний в 25-ти метрах від воріт, а розкішний удар Вілліана Шовковський парирувати не зумів. Ця поразка відкинула киян на третє місце в квартеті G. Для виходу в 1/8 фіналу ЛЧ "Динамо" необхідно перемагати у двох матчах, що залишилися і чекати осічки "Порту" або "Челсі".