"Динамо" здобуло розгромну перемогу в першому матчі під керівництвом Хацкевича

33,9 т.
Динамо Ваттенс

Новий наставник київського "Динамо" Олександр Хацкевич із перемоги почав свою тренерську кар'єру в столичному клубі. У першому ж матчі під керівництвом білоруського фахівця "біло-сині" розгромили австрійський "Ваттенс", який виступає в другому місцевому дивізіоні - 4:0.

Кияни активно почали зустріч, створивши момент уже на першій хвилині поєдинку. При цьому, незважаючи на тотальну ігрову перевагу і різницю в класі команд, "Динамо" так і не зуміло зламати оборону суперника в першому таймі.

Читайте: "Сон же приснився": екс-футболіст "Динамо" яскраво затролив Блохіна

Однак після перерви усе стало на свої місця. Рахунок у матчі відкрив захисник Тамаш Кадар. Угорець підключився на стандарт і замкнув подачу зі штрафного на дальній штанзі.

Читайте: Скандал дня: колишній форвард "Динамо" шокував мерзенним вчинком під час матчу - відео інциденту

Через кілька хвилин півзахисник збірної України Віталій Буяльський вивалився один на один із воротарем і ефектно підсік м'яч над голкіпером.

Довершив розгром австрійців Артем Бесєдін та Віктор Циганков. Нападник забив у порожні ворота після того, як Циганков зробив класний прохід, обігравши кількох захисників. А потім уже сам Віктор пробив зі штрафного і м'яч після рикошету залетів у сітку.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що "Динамо" здійснило багатотисячний трансфер, продавши свого легіонера.