Росія програла вдома важливу битву за Євро-2016

9,0 т.

Збірна Росії безнадійно програла Австрії у матчі відбору Євро-2016. "Триколор" поступилися вдома лідеру групи G з рахунком 0: 1. Гості активніше почали зустріч, захопивши ігрову перевагу з перших хвилин матчу. Ближче до середини тайму росіяни все ж зуміли вирівняти гру, проте забила Австрія. Юнузович відгукнувся на простріл справа, потрапив спочатку в захисника, а потім м'яч відлетів до Янко і форвард гостей ударом через себе вразив ворота Акінфєєва.

Читайте: Збірна України розгромила Люксембург

Гол став "холодним душем" для господарів, які ще довго не могли прийти до тями. Після перерви австрійці почали діяти на контратаках, впевнено граючи в обороні. Росія всіляко намагалася врятувати гру і мала кілька моментів, але свою команду виручив кіпер гостей Альмер. Після шести турів росіяни помітно ускладнили собі життя в боротьбі за вихід у фінальну частину Євро-2016. Збірна Фабіо Капелло знаходиться на третьому місці, відстаючи від Австрії на 8 та Швеції на 1 очко відповідно. У останніх, правда, є ще одна гра в запасі. Нагадаємо, раніше Росія несподівано програла Австрії , поступившись у Відні також з рахунком 0: 1.