"Реал" обіграв "Ювентус" у фіналі Ліги чемпіонів

70,5 т.
'Реал' обіграв 'Ювентус' у фіналі Ліги чемпіонів

Мадридський "Реал" став першою командою в історії футболу, якій вдалося двічі поспіль виграти Лігу чемпіонів. У фіналі турніру сезону 2016/2017 іспанці обіграли туринський "Ювентус" - 3:1.

Зазначимо, що в фан-зоні Турина, де тисячі людей на великому екрані дивилися матч, прогриміли вибухи, які спровокували масову паніку і тисняву на площі Сан Карло.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ЮВЕНТУС РЕАЛ

Juventus vs Real Madrid 1-4 All Goals ... phamhunghp8289

Досить несподівано "Ювентус" активно почав матч, запропонувавши супернику високий темп. Уже в перші десять хвилин футболісти туринського клубу двічі потурбували воротаря "Реала" Кейлора Наваса.

Тим дивніше став гол Кріштіану Роналду на 20-й хвилині. Після розкішної комбінації за участю Карвахаля португалець забив м'яч у сітку воріт легендарного Буффона. Цей м'яч став ювілейним для мадридського клубу в Лізі чемпіонів.

Читайте: Уельс передав Україні естафету проведення фіналу Ліги чемпіонів

Після цього іспанці контролювали гру, але нарвалися на несподіваний хід суперника. Маріо Манджукич на 27-й хвилині буквально підірвав усіх футбольних фанатів. Після закидання з флангу хорват раптово зважився на удар через себе і ошелешив воротаря іспанців - 1:1.

Другий тайм почався з атак іспанської команди. Модріч спробував засмутити Буффона ударом з-за меж штрафного, але кіпер "Старої сеньйори" виявився на місці. Трохи пізніше зважився на дальній удар Іско. Однак і його постріл не досяг мети.

А на 61-й хвилині абсолютно розкішний удар вдався Каземіро. Після того, як захисники "Ювентуса" вибили м'яч за межі штрафного, бразилець зважився на удар метрів із 30. Рикошет від Хедіра допоміг "вершковому" вразити ворота Буффона.

Через три хвилини "Реал" добив суперника. Після прострілу Модріча Кріштіану Роналду забив свій другий м'яч у цьому фіналі.

Після цього фактично стало ясно, хто здобуде перемогу в фіналі. "Ювентус" за інерцією намагався скласти конкуренцію супернику, проте іспанський гранд спокійно відстояв свою перевагу. Причому італійці догравали матч у меншості, після того, як із поля був видалений Куадрадо. А на останніх хвилинах "сеньйору" добив Асенсио, який вчетверте засмутив Буффона.

Таким чином, "Реал" став першим клубом, якому вдалося захистити титул володаря кубка Ліги чемпіонів.