"Зоря" мінімально програла "Манчестер Юнайтед" в матчі Ліги Європи

33,8 т.
Манчестер Юнайтед - Зоря дивитися онлайн

Луганська "Зоря" в матчі другого туру групового етапу Ліги Європи дала справжній бій англійському "Манчестер Юнайтед" на легендарному стадіоні "Олд Траффорд". Команда Юрія Вернидуба справила дуже гарне враження, але програла на туманному Альбіоні - 0:1.

Українська команда, як і очікувалося, більшу частину часу провела біля своїх воріт. У першому таймі господарі поля не поспішаючи намагалися зламати захист "чорно-білих".

ДИВІТЬСЯ ГОЛ У МАТЧІ "МЮ" - "ЗОРЯ"

Активністю відрізнялися Лингард, Ібрагімович і Рашфорд. Останньому в середині 45-хвилинки вдався могутній удар у поперечину воріт Шевченка. Але на перерву команди пішли за рівного рахунку.

Читайте: "Плювок у наш прапор": тренер "Зорі" Вернидуб не хоче працювати в Росії

При цьому гості намагалися відповідати своїми контратаками, одна з яких закінчилася дуже небезпечним ударом Любеновича.

У другій половині зустрічі стиль гри команд не змінився. До середини тайму перевага господарів поля матеріалізувалася в логічний забитий м'яч. Златан Ібрагімович скористався корявим пасом Руні та головою вразив ворота нашої команди.

Після цього англійський гранд перейшов у ще економніший режим ведення гри. "Юнайтед" досить спокійно довів матч до мінімальної перемоги, особливо не намагаючись повторно засмутити команду Юрія Вернидуба.

Таким чином, в активі луганчан після двох ігрових днів у групі А залишається одне набране очко.