Збірна Німеччини розгромила Мексику і вийшла у фінал Кубка Конфедерацій-2017

29,6 т.
Німеччина Чилі

Збірна Німеччини стала другим фіналістом Кубка Конфедерацій-2017, який проходить у Росії. Німці впевнено обіграли в півфіналі Мексику, здолавши суперника в Сочі на стадіоні "Фішт" з рахунком 4:1.

Підопічні Йоахіма Льова агресивно почали зустріч, включивши високий пресинг зі стартових секунд поєдинку. Мексиканці явно не очікували такого напору від Бундестіму, опинившись неготовими до блискавичних комбінацій чемпіонів світу.

У результаті вже до 8-й хвилини рахунок був 2:0 на користь номінальних господарів. Дублем відзначився перспективний півзахисник "Байєра" Леон Горецький, Спершу хавбек завершив класну багатоходівку ударом із 18 метрів, а потім спокійно реалізував вихід один на один з Очоа.

Читайте: "Похорон" у Росії: ФІФА відмовилася від проведення Кубка Конфедерацій

Забивши два м'ячі, німці віддали ініціативу Мексиці, перейшовши на гру другим номером. При цьому латиноамериканці насилу могли зламати дисципліновану оборону Бундестіму, рідко створюючи моменти біля воріт тер Штегена.

На кінець півгодини гості мали дві чудові нагоди розмочити рахунок, проте спершу голкіпер парирував удар Дос Сантоса в шпагаті, а потім Чічаріто перекинув воротаря, але м'яч пройшов над перекладиною.

Після перерви малюнок гри не змінився. Німці продовжували на класі контролювати хід зустрічі, при цьому дозволяючи мексиканцям іноді турбувати свого кіпера

А на 59-й хвилині Німеччина остаточно зняла всі питання про переможця матчу. Розкішна атака німців завершилася тим, що Вернер з п'яти метрів катнув м'яч у порожні ворота.

Читайте: Драма дня: з'явилося відео, як Португалія "згоріла" в божевільній серії пенальті на Кубку Конфедерацій

В останні півгодини глядачі побачили ще кілька небезпечних атак у обох команд, проте десерт їх чекав на 89-й хвилині. Фабіан забив гарматним ударом у дев'ятку, викликавши дикий захват у вболівальників на трибунах.

Здавалося, що можливе відродження інтриги, але буквально в наступній атаці хід німців завершився більярдним ударом Юнеса в дальній кут.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні Португалія програла Чилі в серії післяматчевих пенальті.