Аргентина феєрично вийшла у фінал Кубка Америки: відео голів

5,5 т.

Збірна Аргентини впевнено вийшла у фінал Кубка Америки. У півфіналі небесно-блакитні розгромили Парагвай із тенісним рахунком 6:1.

Рахунок на 15-й хвилині відкрив Маркус Рохо. Потім Хав'єр Пасторе подвоїв перевагу аргентинців. Але перед перервою Лукас Барріос один м'яч відіграв.

Однак у другому таймі на полі була одна команда - Аргентина. Одразу після перерви Анхель Ді Марія двома точними ударами довів рахунок до розгромного.

А по закінченню зустрічі Серхіо Агуеро і Гонсало Ігуаїн остаточно принизили Парагвай.

Лідер небесно-блакитних Ліонель Мессі голів не забив, але зробив три результативні передачі.

У фіналі аргентинці зіграють із господарями турніру чилійцями, які днем ??раніше обіграли Перу з рахунком 2:1.

Читайте: Мессі розповів про бажання померти під час матчу

Вирішальна зустріч пройде 4 липня в Сантьяго. Але перед цим 3 липня Перу і Парагвай розіграють третє місце.

Варто зазначити, що Аргентина не вигравала Кубок Америки вже 22 роки. А чилійці взагалі ніколи не володіли трофеєм, чотири рази програвши у фіналах (останній раз у 1987 році Уругваю).