"Динамо" феєрично обіграло "Дніпро" і очолило чемпіонат

4,3 т.
'Динамо' феєрично обіграло 'Дніпро' і очолило чемпіонат

Київське "Динамо" здобуло непросту перемогу в матчі 4-го туру чемпіонату України. У Дніпропетровську чемпіон обіграв "Дніпро" з рахунком 2: 1.

Гості з перших хвилин спробували взяти ініціативу у свої руки, змусивши грати команду Мирона Маркевича другим номером. Кияни активно комбінували на половині поля суперника, проте окрім удару Гусєва під поперечину не створювали небезпечних моментів біля воріт Бойка.

Читайте: Екс-зірка "Динамо" вразив розповіддю про війну в Україні

Гол "Динамо" вийшов, як грім серед ясного неба. Все той же Гусєв зробив дальній кидок на Мораеса, але того випередив Дуглас і ... головою відправив м'яч під поперечину.

Відкривши рахунок, гості продовжили володіти ініціативою і за 5 хвилин до кінця першого тайму забили знову.

Мораес віддав прекрасний пас через півполя на Ярмоленко, Андрій випередив воротаря і його простріл впевнено замкнув Велозу.

Після перерви "Дніпро" почав грати більш агресивно і вже на 50-й хвилині відквитав один м'яч. Спершу Рибка парирував удар Селезньова, але м'яч відскочив до Федорчука і Валерій з льоту поклав його у ближній кут воротаря, прикритого захисниками.

Читайте: Дніпро - Динамо - 1-2: відео-огляд матчу

Гол додав господарям впевненості і до кінця матчу вболівальники побачили на полі відкриту гру. Правда, незважаючи на футбольні "гойдалки" голів глядачі більше не побачили. Відзначимо, що перемога дозволила "Динамо" вийти на перше місце в турнірній таблиці. У паралельному матчі в Полтаві "Шахтар" сенсаційно втратив очки з "Ворсклою" і пропустив киян вперед.