"Динамо" вийшло в півфінал Кубка України, "Шахтар" чекає вердикту ФФУ

17,2 т.
Нафтовик - Динамо

Київське "Динамо" з мінімальним рахунком обігравши "Нафтовик-Укрнафта" вийшло в півфінал Кубка України. Зустріч в Охтирці завершилася з рахунком 0:1.

Донецький "Шахтар" свій чвертьфінальний матч із "Полтавою" провести не зміг через поганий стан газону. Всі наявні матеріали справи будуть передані в Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ для подальшого ухвалення рішення.

У матчі з "Динамо" "Нафтовик" тримався стійко, намагався контратакувати, і здебільшого надійно оборонявся. Однак різниця в класах команд дала про себе знати і не дивлячись на те, що "Динамо" не так і багато створило, кияни все ж зуміли забити навіть до перерви.

"Нафтовик-Укрнафта" - "Динамо" - 0:1

Гол: 0:1 - 44 Гармаш

"Динамо": Коваль, Пантич, Антунеш, Шепелев, Морозюк, Ярмоленко, Сидорчук, Гармаш, Віда, Бесєдін, Кадар.

"Нафтовик-Укрнафта": Юрчук, Бояринцев, Власюк, Циколія, Білик, Передістий, Поднебенной, Лозовій, Г. Пасіч, Е. Пасіч, Черній.

Попередження: Максим Білик, 43. - Сергій Сидорчук, 62. Александар Пантич, 66.

Читайте: "В унітаз цей колгосп!" Соцмережі бурхливо відреагували на зрив через поле матчу "Шахтаря" в Кубку України

Раніше в Полтаві принизливо висловилися про "Шахтар" через скандал у Кубку України