Захисник "Мілана" забив божевільний гол: відео суперударів

8,3 т.
Захисник 'Мілана' забив божевільний гол: відео суперударів

Італійський "Мілан" здобув мінімальну перемогу над сусідами з "Інтера" на міжнародному комерційному турнірі. Матч на Міжнародному Кубку чемпіонів (International Champions Cup), який проходив у Китаї завершився з рахунком 1: 0. У першому таймі команди не надто балували глядачів небезпечними моментами. Спека на стадіоні Shenzhen давала про себе знати, тому гра проходила в неспішному темпі - "Мілан" більше володів м'ячем, сподіваючись в основному на стандарти, "Інтер" таки намагався ловити суперника на контратаках.

Дивіться:

Манчестер Сіті - Реал - 1-4: відео-огляд матчу

Після перерви ситуація на полі змінилася. Тренери освіжили гру замінами і вийшли футболісти додали грі нових фарб. Суперники частенько обмінювалися гострими випадами, однак все вирішив один м'яч захисника "россонері" Філіпа Мексеса. Зате який м'яч!

Дивіться: Нью-Йорк - Челсі - 4-2: відео-огляд матчу

Бонавентура навісив з кутового, а Мексес з кута штрафного в карколомному стрибку вліпив з літа в дальню дев'ятку воріт Каріццо. Цим футбольним шедевром можна насолоджуватися і насолоджуватися.

Зазначимо, що в поєдинку за "Мілан" дебютував екс- нападник "Шахтаря" Луїс Адріано, який перейшов за 8 млн євро . Бразилець зіграв півгодини і нічим особливим не відзначився.

Мілан - Інтер - 1: 0

Гол: Філіп Мексес, 61

Мілан : Дієго Лопес (Крістіан Аббіаті, '46), Маттіа Де Шільо (Габріель Палетта, '78), Найджел Де Йонг (Крістіан Сапата, '46), Родріго Елі (Лука Антонеллі, '46), Алекс (Філіп Мексес, ' 46), Давида Калабріа (Антоніо Ночеріно, '46), Кейсуке Хонда (Джакомо Бонавентура, '46), Андреа Полі (Ріккардо Монтоліво, '46), Андреа Бертолаччі (Хосе Маурі, '46), Алессандро Матрі (Карлос Бакка, ' 60), М'Байе Ньянг (Луїс Адріано, '60).

Інтер : Хуан Каріцо (Томмазо Берні, '78), Юто Нагатомо (Андреа Раноккія, '78), Педро Дельгадо (Данило Д'Амброзіо, '60), Марко Андреоллі, Адріан Попа, Сафір Таідер (Жоффрей Кондогбія, '78), Енріко Бальдіні (Матео Ковачич, '78), Ассан Ньюкурі (Фредді Гуарін, '78), Давида Сантон (Ернанес, '60), Федеріко Димарко (Мауро Ікарді, '60), Самуель Лонго (Родріго Паласіо, '78).

Попередження : Алессандро Матрі, 43. Габріель Палетта, 84. - Фредді Гуарін, 91

Видалення : Антоніо Ночеріно, 88