"Динамо" впевнено обіграло "Маккабі" у Лізі чемпіонів

21,3 т.
'Динамо' впевнено обіграло 'Маккабі' у Лізі чемпіонів

Київське "Динамо" без проблем обіграло "Маккабі" Тель-Авів у матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів. "Біло-сині" здобули впевнену виїзну перемогу з рахунком 2:0.

Підопічні Сергія Реброва з перших хвилин захопили територіальну перевагу, взявши гру під свій контроль. Активний початок від киян вилився у швидкий гол - вже на 4-й хвилині Гонсалес м'яко закинув м'яч за спини захисників, а Ярмоленко спокійно переграв голкіпера, пробивши в дальній кут.

Господарі буквально відразу ж забили у відповідь, але перед тим, як вразити ворота Шовковського, капітан "Маккабі" Захаві заліз в офсайд.

Дивіться: Маккабі - Динамо - 0-2: відео голів

До перерви динамівці мали пару моментів, щоб збільшити розрив, але свої шанси не реалізували Жуніор Мораес і все той же Гонсалес. Початок другого тайму нагадав старт поєдинку - вже на 50-й хвилині Гонсалес змістився в центр з лівого флангу, віддав короткий пас на Мораеса, а Жуніор бездоганно пробив у дальній кут з лінії штрафної.

Побачити розкішний гол нападника "Динамо" можна тут.

Читайте: Маккабі - Динамо - 0-2: хронологія матчу

Другий м'яч значно погіршив становище ізраїльтян, у яких і без того нічого не виходило попереду. Гості ж без проблем контролювали хід поєдинку. Нагадаємо, у першому турі в Києві "Динамо" феєрично вирвало нічию з "Порту" завдяки голу Буяльського на останній хвилині.