"Динамо" блискуче обіграло "Бенфіку" і вийшло у плей-офф Ліги УЄФА

26,5 т.
Бенфіка - Динамо

Київське "Динамо" (U-19) здобуло вольову перемогу над лісабонською "Бенфікою" у 4-му турі Ліги УЄФА. Напружений поєдинок у столиці Португалії завершився з рахунком 2:1 на користь гостей, що дозволило нашій команді достроково вийти у плей-офф.

"Орли" активно почали зустріч, змушуючи підопічних Мороза робити невимушені помилки в обороні. Тиск португальців дав про себе знати у середині першого тайму, коли Калюжний невдало зіграв у своєму штрафному, а суддя повівся на красиве падіння гравця господарів та призначив пенальті.

11-метровий впевнено реалізував Жоао Фелікс, розвівши м'яч і нашого голкіпера Маханькова по різних кутах.

Читайте: УЄФА розповів, скільки заплатив "Динамо" і "Шахтарю" за минулий сезон Ліги чемпіонів

Забитий м'яч надихнув господарів, і вони пішли вперед із подвоєною енергією. Динамівці переважно діяли на контратаках і до перерви мали хороші шанси зрівняти рахунок, але реалізувати свої моменти не змогли. Найбільш реальна можливість була у Ледньова, але удар Владислава зі штрафного прийняла на себе поперечина.

Ймовірно, у роздягальні Юрій Мороз провів жорстку розмову зі своїми гравцями і на другий тайм футболісти "Динамо" вийшли зовсім іншою командою. Це відразу ж позначилося на результаті - вже на 47-й хвилині Ледньов виявився першим на підборі і майже із лінії штрафного вгатив м'яч у дальній кут. Правда, не без помилки воротаря.

Здавалося, ініціатива потроху почала переходити до киян, але суддя вирішив додати інтриги, показавши другу жовту картку нашому захиснику Калюжному.

Після видалення "Динамо" перейшло на гру другим номером, зрідка переходячи половину поля суперника. Однак у кінці матчу рефері віддав "борг" киянам, поставивши пенальті за фол на Ледньова. Алібеков впевнено виконав вирок, вивівши свою команду в плей-офф Ліги УЄФА.

"Бенфіка" U-19 - "Динамо" U-19 1:2

Голи: Феліш 18 (пен) - Ледньов 47, Алібеков 86 (пен)

"Динамо": Маханьков - Тимчик, Миколенко, Калюжний, Дубінчак - Алібеков, Булеца, Янаков, Шапаренко, Ледньов - Алексєєв

Видалення: Калюжний 58

Нагадаємо, 1 листопада основний склад киян також грає у Лісабоні. "Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію матчу "Бенфіка" - "Динамо". Початок зустрічі Ліги чемпіонів о 21:45.