Скандал дня: колишній форвард "Динамо" шокував мерзенним вчинком під час матчу

46,3 т.
Клебер плювок

Колишній нападник київського "Динамо" Клебер відзначився вкрай зухвалим вчинком у себе на батьківщині. Форвард "Курітіби" вдарив суперника ліктем і плюнув у нього під час домашнього матчу 10-го туру чемпіонату Бразилії проти "Баїі" (0:0).

Мерзенний інцидент стався у середині другого тайму. Неймовірно заведений Клебер ще в першому таймі міг отримати жовту картку за грубий фол на половині поля гостей, але тоді рефері його пробачив. А на 71-й хвилині бразилець все ж поплатився за відверту грубість, коли він при подачі кутового спершу упаяв ліктем по обличчю захиснику Едсону, а потім ще й плюнув у нього.

Читайте: Масажер для п'ятої точки: іспанський футболіст зробив найбільш курйозний фол сезону - епічно відео

Суддя прогавив цей епізод, проте йому на допомогу прийшов асистент, який стояв за воротами. У підсумку, обидва гравці отримали червоні картки, а Клеберу в слідстві впаяли 15-матчеву дискваліфікацію, передає Goals&Highlights.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що відомий футболіст побив дівчину за "небувалий злочин".