Київське "Динамо" спокійно обіграло динамівську "Говерлу"

5,5 т.
Київське 'Динамо' спокійно обіграло динамівську 'Говерлу'

У матчі 9 -го туру чемпіонату України "Динамо" вдома з рахунком 2:0 обіграло "Говерлу". У складі ужгородців з перших хвилин вийшли 9 гравців, орендованих командою В'ячеслава Грозного у київського клубу.

Читайте: Лідер "Динамо" вибив у клубу вигідний контракт

У першому таймі гості не змогли нав'язати навіть якоїсь ілюзії боротьби. У той же час, кияни не особливо поспішали засмучувати суперників, економлячи сили на Лігу чемпіонів. На 33-й хвилині Кравець, після красивого пасу п'ятою Ярмоленко, забив гол і питання про переможця було практично зняте. Київські футболісти раніше володіли ініціативою і впевнено контролювали м'яч.

У другому таймі підопічні Грозного спробували організувати щось, нагадуючи штурм воріт Шовковського, але на 60-й хвилині пропустили контратаку, яку точно замкнув Гусєв.

Читайте: Ліга чемпіонів у комфорті: "Динамо" зажадало 43 номери з видом на море

Після цієї перемоги "Динамо" набирає 25 очок і повертає собі лідерство в таблиці. "Говерла" з 9 пунктами знаходиться на 8-му рядку.

"Динамо" (Київ) - "Говерла" (Ужгород) - 2:0

Голи: Кравець 33, Гусєв 60 "Динамо": Шовковський, Юнес Беланда (Сидорчук 58), Хачеріді, Віда, Кравець (Мораес 73), Гусєв (Гонсалес 68 ), Рибалка, Ярмоленко, Драгович, Антунеш, Велозу "Говерла": Рудько, Іванов, Люлька (Ряшко 81), Каверін (Сергійчук 46), Гончар, Ягодінскіс, Кузик (Чумак 76), Гемега, Хобленко, Савченко, Лухтанов Попередження: Хачеріді 64