Євро-2016. Франція не змогла обіграти Швейцарію в найкурйознішому матчі турніру

24,3 т.

Збірна Франція нічиєю завершила груповий етап Євро-2016. У третьому турі квартету А господарі турніру не змогли обіграти Швейцарію - 0: 0. Підопічні Дідьє Дешама активно почали зустріч, яка більше запам'яталася глядачам не стільки футболом, скільки курйозними моментами. Команди нечасто балували вболівальників небезпечними моментами, а ось кумедних епізодів вистачало.

Читайте: Євро-2016. Швейцарія - Франція - 0: 0: хронологія матчу

Протягом матчу одразу у трьох гравців збірної Швейцарії порвалися футболки. Серед них - екс-динамівець Адмір Мехмеді і лідер півзахисту Граніт Джака.

Крім того, в середині другого тайму в одному з епізодів лопнув м'яч. Кумедний інцидент стався під час боротьби Берамі і Грізманна.

Що стосується самої гри, то протягом 90 хвилин Франція монотонно намагалася зламати оборону швейцарців, володіючи ігровою і територіальною перевагою. Забивати могли Пайє, Погба і Грізманн, проте удари перших двох припали в поперечину, а "гармату" останнього з під поперечини витягнув воротар. Таким чином Франція з сімома балами посіла перше місце в групі А. Швейцарія також пробилася в плей-офф, фінішувавши у своєму квартеті другою.